Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Dr. Agnė Čižauskaitė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gerybinės ir piktybinės krūties ligos, gyvenimo kokybė sergant onkologinėmis krūties ligomis. Ypatingą dėmesį gydytoja skatina atkreipti moteris amžiaus grupėje nuo 40-ties iki 50-ties, nes kas 5-ta krūties vėžiu serganti moteris yra jaunesnė nei 50-ties, ir ragina ateiti pasitikrinti. Taip pat moteris, kurių giminėje yra sergančių onkologinėmis ligomis, bei vartojančias moteriškus hormoninius preparatus kontracepcijai, pakaitinei terapijai ar gydymui, gydytoja kviečia konsultacijai. Išdrįskite pasitikrinti, ateikite pasikalbėti, juk baimė ir nerimas visuomet kyla dėl nežinojimo!
Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi keletoje Europos klinikų, nuolat dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose, kuriose yra dažnai kviečiama skaityti mokslinius pranešimus krūtų chirurginio gydymo bei krūties vėžio diagnostikos temomis.
Daugelio mokslinių straipsnių/darbų autorė/bendraautorė, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų organizatorė ir pranešėja. Gydytoja yra viena iš pagrindinės Lietuvoje vykstančios konferencijos, skirtos krūties vėžio gydymui, organizatorių, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vykstančios Krūties vėžio pacientų mokyklos įkūrėjų ir mokytojų.

• Licencijos:
MPL-22673 Gydytojas chirurgas
MPL-18569 Abdominalinės chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2000 – 2007 m. Vilniaus universitete Medicinos fakultete baigė Vientisųjų studijų medicinos studijų krypties medicinos programą ir įgijo gydytojo profesinę kvalifikaciją.
2007 – 2008 m. baigė Medicinos studijų krypties medicinos studijų programą – internatūrą.
2008 – 2013 m. Santaros klinikose Pilvo chirurgijos centre 5-erių metų abdominalinės chirurgijos rezidentūros studijas bei įgijo abdominalinės chirurgijos gydytojo kvalifikaciją.
2010 – 2015 m. doktorantūrą studijavo Heidelbergo Karlo Ruprechto universitete Vokietijoje ir įgijo medicinos mokslų daktaro akademinį laipsnį apgynusi disertaciją tema “Jautrumą standartinei chemoterapijai padidinantis sulforofano poveikis eksperimentinės kolorektalinės karcinomos atveju”.

• Asociacijos
Klaipėdos chirurgų draugijos valdybos narė, užima sekretoriaus pareigas.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-03-25 | Rekomenduoja

Nuostabi ir savo darbo specialiste, daug gydytoju apejus vienintele labai padejo, maloniai ir skubiai prieme. Esu dekinga:)

2017-11-16 | Rekomenduoja

Labai miela, maloni, rūpestinga gydytoja. Trūksta ir žodžių apsakyti. Esu labai dėkinga

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti