Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Edita Baltruškevičienė

Edita Baltruškevičienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-08349 Gydytojas onkologas chemoterapeutas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-05-04 | Rekomenduoja

Maloni, konkreti gydytoja. Ačiū

2020-12-10 | Nerekomenduoja

Gydytoja abejinga savo pacientams, nepaaiškina paprasčiausių dalykų. Šalta, arogantiška. Nėra paprasto supratimo, kad mes tokie pat žmonės kaip ir ji. Mus skiria tik liga.

2020-02-13 | Nerekomenduoja

Labai arogantiška ir tikrai nekompetetinga gydytoja, deja žmogui rėžiantį, kad jums jau tik paliatyvus gydymas tiesiai šviesiai. Toks žmogus nevertas gydytojo vardo.

2019-06-15 | Nerekomenduoja

Bendrauti negebanti, arogantiška, bei nelinkusi nieko aiškinti asmenybė. Atgalinio ryšio nesuteikianti. Visiškai neprofesionali, jai žmogaus gyvybė nerūpi. Ieškanti tik sau naudos, tad tikrai jei tik įmanoma rinkitės kitą specialistą!

2017-11-16 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja. Dėmesinga, atidi, santūri, bet tuo pačiu ir šiltai bendraujanti. Tariasi su kitais specialistais dėl konkretaus gydymo. Suteikia visokeriopą informaciją apie gydymą ir jo šalutinius reiškinius, dėl to visai nebijai chemoterapijos, nes žinai kas vyksta ir kaip gali jaustis.

2017-07-28

Labai nemaloni, grubiai bendraujanti gydytoja, žeminanti pacientus. Jeigu neturite galimybės pasirinkti kito gydytojo, pas šią gydytoja lankytis nerekomenduoju, nes skaudžiai nusivilsite. Labai gaila, kad tokie gydytojai dar dirba tokį darbą....

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Onkologas chemoterapeutas, kuris priims jus greičiausiai