Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Oftalmologas | akių gydytojas Laura Mikužytė

Laura Mikužytė

Laura Mikužytė yra Oftalmologė | akių gydytoja ir konsultuoja Klaipėdoje. L. Mikužytė pacientus priima Akių klinika, Optikos centras (H. Manto g.).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    30 minučių vizitas 65 EUR 30 min.
    Išsami oftalmologo konsultacija Atliekama išsami, gydytojo oftalmologo, konsultacija su visais reikalingais akių tyrimais. 65 - 190 EUR 120 min.
    Pakartotinė akių gydytojo konsultacija per 30 dienų dėl tos pačios ligos 35 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Tikrina suaugusius nuo 18 metų.

• Licencijos:
MPL-11454 Gydytojas oftalmologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-10-08 | Rekomenduoja

Dėkoju gydytojai Laurai už prefesionalią akių apžiūrą ir gydymą.

2023-08-28 | Rekomenduoja

Gydytoja Laura Mikužytė - oftalmologė yra profesionali savo srities specialistė. Korektiška, turinti nuomonę, moka ją išsakyti, ginti, diskutuoti. Vadovaujasi logika, įžvalgi. Maloniai atsako į pacianto klausimus. Gydytoja - nuoširdi, viską išaiškina, darbšti. Moka bendrauti su paciantais. Tai geriausia oftalmologė, rekuomenduoju tik šią GYDYTOJĄ. Pagarbiai, Eugenija Janina Žemgulienė.

2023-08-21 | Rekomenduoja

Labai gera daktarė, maloni, aiškiai paaiškina visas esamas problemas ir tolimesnius žingsnius, nuoširdžiai atsako į rūpimus klausimus. Rekomenduoju

2023-06-08 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė. Rekomenduoju apsilankyti, jeigu yra problemų su regėjimu, sergate akių ligomis ar norite profilaktikai pasitikrinti akis.

2023-03-07 | Rekomenduoja

Dažnai tenka lankytis oftalmologo kabinete dėl nuolatinės akių būklės stebėsenos. Šį kartą apsilankiau pas akių gydytoją Laurą Mikužytę ir likau labai patenkinta. Konsultacija buvo labai profesionali, gydytoja kompetetinga ir dėmesinga. Rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti