Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

„Man pačiai gražiausias darbo rezultatas, kuomet nesimato, jog tai dirbtina. Mano srityje – tai komandinio darbo rezultatas”.

• Licencijos:
OPL-03569 Gydytojas odontologas
OPL-04566 Gydytojas odontologas ortopedas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2011–2014 rezidentūra LSMU ligoninė Kauno klinikos Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika
2009 m. baigė KMU Odontologijos fakultetą; 2009 m. Odontologijos studijų krypties odontologijos studijų programos internatūra

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2015 m. Tarptautinė konferencija – seminaras „Medical Physics in the Baltic States 2015″, skaitytas pranešimas anglų kalba “ Edentulous and overdentures (Overview of challenges and new trends in odontology)”
2014 m. OOSK konferencijoje Vilniuje skaitytas pranešimas “Ortopedinės odontologijos rezidentų klinikinių atvejų pristatymas”
2014 m. Ortopedinė odontologija: modernios technologijos ir klasika. Steigiamasis Lietuvos odontologų ortopedų draugijos susirinkimas
2014 m. Okliuzija gydytojo odontologo praktikoje
2014m. Dantų biomechanikos ir estetikos atkūrimas. Stiklo ir cirkonio oksido keramika. Mikroprotezavimas: laminatės, užklotai, vainikėliai
2013 m. Druskininkai. Konferencijoje “Odontologija žmogaus sveikatai”, skaitytas pranešimas “Protezavimo lanko atraminiais protezais ypatumai”
2013 m. LROR organizuotoje konferencijoje Kaune, skaitytas pranešimas “Lankinių protezų konstrukciniai ypatumai. Fiksacijos ir stabilizacijos problemos plokšteliniams protezams’.
2013m. Klinikiniai ir teisiniai aspektai ortopedinėje odontologijoje
2012m. tarptautinis kongresas: Odontologija šiandien ir rytoj
2012m. paskaita Estetinis priekinių dantų restauravimas stiklo pluošto kaiščiais ir kompozitais. Tiesioginis dantų lanko vieno danties defekto atstatymas stiklo pluošto – kompoziciniu tiltiniu protezu
2011m. tarptautinis kongresas Burnos sveikata visiems
2011m. tobulinimosi renginys Klinikiniai dantų ir implantų protezavimo aspektai
2011m. seminaras Dantų protezavimas ant implantų

• Asociacijos
Nuo 2015 Lietuvos odontologų ortopedų draugijos narė
Nuo 2009 m. Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narė
2008 – 2009 m. Studentų odontologų asociacijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-05-06 | Nerekomenduoja

Jei norite išleisti daugybę pinigų, prisidaryti dar daugiau vargo, psichologinių problemų, ir netgi iškentėti daugybę skausmo, tuomet, taip, rekomenduoju Vinantą Taučę. Ši gydytoja keitė man visus dantis vinjetėmis ir keramika. Kadangi gyvenu užsienyje, visas procesas turėjo būti pagreitintas. Tad vienintelė teigiama viso gydymo dalis buvo, jog gydytoja prisitaikė prie mano galimybių. Taigi, per dvi dienas ji turėjo nudildinti visus dantis, kad vėliau juos būtų galima užmauti vinjetėmis ir keramika. Visas darbas buvo atliekamas be jokių nuskausminamųjų! 2 dienos po 7h pastovaus darbo! Buvo jau momentų, kai tiesiog norėjosi išeit ir palikt viską. O ką jau kalbėti apie ašaras ir didžiulį galvos skausmą nuo neisbaigiančių skausmų. Kodėl gydytoja nenaudojo nuskausminamųjų, iki šiol niekam neaišku, ir mano dabartiniai dantistai tiesiog yra pastėrę, kad kažkas galėtų taip nežmoniškai pasielgti su pacientu. Bet tai dar nepabaiga. Visas darbas buvo atliktas tiosiog atmestinai, nes visi dantys 'atsilipina'. Kaip mano dabartiniai dantistai pastebėjo, gydytoja Vinanta, nenaudojo pakankamai klijų, nes nauji keramikiniai dantys turi 'elgtis' kaip ir normalūs dantys, t.y. nuskilti, bet ne 'atlipti'. Laimei, klinika susivokė savo kaltę, perdarė man priekinius dantis, tačiau, visi likę taip ir laikosi, galima sakyti, ant plauko. Valgau sumuštinį, ogi, va, ir 'atkibo' dantis. Valausi tarpdančius, ogi, ir kitas dantis 'atkibo'. Kaip jau minėjau psichologiškai esu tikrai labai paveikta, nes košmarai ateina kas kelis mėnesius, o ką jau kalbėti apie baimę valgyti kietesnį maistą. Kadangi klinika nebeleido Vinantai grįžti po jos dekretinių, su malonumu lankausi pas naujus dantistus, tačiau noriu visus jos pacientus įspėti - niekada nesirinkite Vinantos savo gydytoja! Ji ne tik Jums sugadins dantų būklę, bet ir psichologišką savijautą. O ką jau kalbėti apie papildomus pinigus, reikalingus išleisti jos darbo taisymui. Aš tik bandau suvokti, kodėl ji taip pasielgė? Ėmė priemones iš klinikos ir perpardavinėjo? Tiesiog, mėgaujasi žiūrėti kaip jos pacientai kankinasi? O čia jau palieku Jūsų fantazijai, nes aš pati niekaip neperprantų šitokio elgesio.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti