Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
50% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Polocko g. 21, / Žvirgždyno g. 1, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

2007 m. baigė Kauno Medicinos Universiteto odontologijos fakultetą. 2007-2008 metais atliko pirminę rezidentūrą Vilniaus implantologijos centro klinikoje. Studijų metais aktyviai dalyvavo mokslinėse konferencijose, buvo Studentų mokslinės draugijos narė, studentų mokslinėse konferencijose pristatė temas: "Bedančių apatinių žandikaulių ankstyvo ir vėlyvo implantų apkrovimo įtaka implantų prigijimui" bei "Bilateralinė sinuso dugno augmentacija Bio-Oss© ir BoneCeramic© kaulo pakaitalais: palyginamasis histologinis klinikinis tyrimas." Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiria ir specializuojasi periodontologijoje ir restauracinėje odontologijoje. Nuo 2008 m. dirba gydytoja-odontologe Vilniaus implantologijos centre.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Lieka tik paantrinti 2014 metais paciento rašytam atsiliepimui. Įdomu, kodėl gydytoja nepasidaro išvadų ir net nemano keistis. Labai ne kokia patirtis... visiška nekompetencija ir didelis suinteresuotumas dalykais, kas tikrai nepuošia gydytojo vardo."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-28 21:34
„Gydytojai dar reikia daug stengtis ir tobulėti, kad negadintų VIC klinikos įvaizdžio, kurį užtarnavo šios klinikos senbuviai"
Atsiliepimas parašytas 2014-09-26 13:41
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt