Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Paslaugos: Odontologo konsultacija, Burnos higiena, Karieso gydymas, Skubi pagalba, Vaikų gydymas, Dantų šalinimas, Dantų Protezavimas, Dantų balinimas

• Licencijos:
OPL-04819 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų
rusų

• Asociacijos
Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-01-16 | Rekomenduoja

Esu labai retas svečias pas odontologus ir prispyrė reikaliukas- krūminis dantukas. Reikėjo pašalinti nutrupėjusi. Procesas buvo daug trumpesnis nei tikėjausi. Pradzioje vyko paruošiamieji darbai ( danties pergrežimas, o kai jau galvojau, kad raus jis jau buvo išrautas.

2020-11-24 | Rekomenduoja

Norėčiau padėkoti gydytojui Gyčiui Perveneckui už sutaisytą dantį ,jis jau ne pirmos jaunystės.Sutvarkė ir patarė ką toliau su juo daryti ,kad nors kiek dar patarnautu.

2019-10-18 | Rekomenduoja

Labai norėtume padėkoti gydytojui Gyčiui Perveneckui. Su dukra atvykome penktadienio vakarą, nieko nelaukdamas, sutvarkė dantuką, maloniai bendravo, dukrai paaiškino darbo eigą. Ačiū!

2018-09-12 | Nerekomenduoja

ANTAKALNIO POLIKLINIKOJE vizito metu tvarkė viršutinį dantį. Buvo tik maža skylutė, tai dėjo plombą. Po sutvarkymo valgant ar geriant geldavo sutaisytą dantį, maniau, kad galbūt sujautrėjąs po tvarkymo, tad nusprendžiau palaukti kelias dienas ir jei skausmas nesibaigtų būčiau nuėjus pasiklausti dėl danties. Lygiai po savaitės nuskilo šiek tiek tvarkytas dantis, iškrito ir plomba !!! Norėjau iškart nueiti pas dantistą, tačiau jis atostogavo. Tad teko taisyti šio dantisto klaidą kitur.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti