Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Evelina Ginevičiūtė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
OPL-04810 Gydytojas odontologas
OPL-05548 Burnos chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Rusų
Vokiečių
Lenkų
Lietuvių

• Mokslai:
Burnos chirurgija, Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, 2019 m., Aukštasis universitetinis
Odontologija, Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, 2016 m., Aukštasis universitetinis

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-07-17 | Rekomenduoja

Labai sauni daktare, greitai neskausmingai pasalino protini danti. Tik pastebejimas jog registruojantis i klinika kaina buvo nurodyta nuo 59-69 eur (danties rovimas), klinikos puslapyje del kainu parasyta "Klinikos kainynas šiuo metu yra peržiūrimas. Dėl konkrečių kainų teiraukitės klinikoje". Pabaigoje sumokejau zenkliai didesne suma. Bet siaip del daktares, patys geriausi atsiliepimai.

2021-05-28 | Rekomenduoja

Gydytoja labai maloni. Dviejų protinių dantų šalinimas praėjo labai greitai ir neskausmingai!

2021-04-01 | Rekomenduoja

Greitas ir kokybiškas darbas

2020-11-20 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja ir Goštauto klinikos personalas! Protinio danties šalinimas praėjo greitai, sklandžiai ir be skausmo! Rekomenduoju

2020-08-20 | Rekomenduoja

Labai kompetetinga ir maloni gydytoja. Tikrai rekomenduoju. Mokanti bendrauti su vaikais, procedūros metu viską aiškina vaikui bei įgyja jo pasitikėjimą.

2020-08-20 | Rekomenduoja

Turėjau 2 sudėtingus protinius kairėje pusėje, vienas chirurgas su didele patirtimi atsisakė raut ir išgąsdino, kad tokius dantukus šalina tik ligoninėje. Be to, kaip visada, prisiskaičiau visokių istorijų, kai žmonės visam gyvenimui prarasdavo jautrumą dėl pažeistų nervų. Tačiau nusprendžiau užsirasyti pas gyd. Evelina, kai įvertinau kitų žmonių atsiliepimus apie ją ir, iš tikrųjų, daktarė pasirodė labai labai maloni ir tikra profisionalė savo srityje!! Išaiškino visą turimą situacija, pasakė kokių turim rizikų, nuramino, pabendravo. Operacija praėjo labai sklandžiai vakar dieną, be to seselė buvo irgi labai maloni :) Gydytoja davė nurodymus kaip elgtis toliau ir išleido. Goštauto klinikos administratorė pasakė jei kas ne taip iskart kreiptis ir nedvejot. Atejus namo išgėriau tik vieną skausmą malšinantį vaistą ir daugiau nebereikėjo, nes nebuvo skaudu po tokios sunkios operacijos apskritai! Mano manymu, gyd. Evelina atliko iš tikrųjų juvelyrinį darbą, būtinai rekomenduoju šią jauną profisionalę ne tik savo broliui, kuris irgi turi problemų su protinais, bet ir jums. Tikiuosi, kad mano atsiliepimas jums padės ateityje :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti