Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurologas Vytenis Simenas

Vytenis Simenas

Vytenis Simenas yra Neurologas, Medicinos gydytojas ir konsultuoja Klaipėdoje. V. Simenas pacientus priima MB Ortoreab, Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9), Uosto poliklinika, Northway medicinos centras (Dragūnų g. 2).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-20520 Medicinos gydytojas
MPL-25387 Gydytojas neurologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-03-13 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuosi, kad patekau pas šį gydytoją, patys geriausi atsiliepimai. Tikrai išmano savo darbą.

2023-03-06 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju, atsiradus nugaros skausmams ir turint nuolatinį galvos skausmą, gali paskirti tik vaistų, diagnozę nustato nedarant jokių tyrimų. Kai apsilankius kitoje klinikoje darė tyrimus, gavau reikalingus siuntimus, žinau diagnozę ir kaip gydytis toliau.___________________________________ Klinikos atsakymas į komentarą: Apgailestaujame, kad apsilankydamas pas mūsų neurologą nepateisino Jūsų lūkesčių. Kiekvieno mūsų įstaigos specialisto tikslas, įvertinus klinikinę būklę, esamą ir buvusią sveikatos ir ligos istoriją, skirti tinkamiausią gydymą. Iškilus klausimams ar abejonėms, daliai pacientų pasitelkiami papildomi tyrimai ar jis nukreipiamas pas kitus specialistus. Visuomet stengiamasi racionaliai ir saugiai skirti, ypač radiologinius, tyrimus, nevarginti paciento papildomomis konsultacijomis. Galimai neurologui buvo aiški jūsų liga ir gydymo sprendimas, todėl buvo iškart paskirti vaistai. Norėdami suteikti aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas mes visuomet vertiname Jūsų atsiliepimus ir stengiamės tobulėti. Linkime Jums sveikatos ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

2023-02-23 | Rekomenduoja

Ačiū gydytojui! ilgai vargino galvos skausmai kol nuėjus pas šį gydyyoją pilnai paaiškino apie ligą, ko tikėtis ir paskyrė tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, žymiai pagerėjusia savijauta. Puikus specialistas mėgstantiems konkretumą.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti