Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurologas Med. m. dr. Jokūbas Fišas

Med. m. dr. Jokūbas Fišas

Jokūbas Fišas yra Neurologas ir konsultuoja Vilniuje. J. Fišas pacientus priima ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika, Medicinos diagnostikos ir gydymo centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas apdovanotas įvairių žinybų ir organizacijų garbės ir padėkos raštais. Per savo darbo metus specialistas jau yra parašęs 77 mokslines publikacijas Lietuvos ir tarptautiniuose leidiniuose bei 37 publikacijas populiariuosiuose žurnaluose. Gydytojo neurologo darbo stažas nuo 1981 m.
Konsultuoja, atlieka nervų sistemos blokadas, manualines terapines procedūras, tiria, gydo.

• Licencijos:
MPL-12651 Gydytojas neurologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lenkų
Rusų
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Daktaro disertacija nenostrifikuota
Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, aspirantūra
Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, gydomoji medicina

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tobulinimosi kursai, stažuotės neurologijos srityje JAV, Vokietija, Izraelis, Ukraina, Rusija

• Asociacijos
Pasaulinės neurologų asociacijos narys
Lietuvos neurologų asociacijos narys
Insulto asociacijos narys
Įvairių žurnalų redkolegijos narys
Vilniaus universitetinės slaugos ir ilgalaikio gydymo ligoninės (VUSIGL) gydymo ir stebėtojų tarybos pirmininkas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-04-14 | Rekomenduoja

Lankiausi "Endemik". Gydytojas nuodugniai išklausė ir apžiūrėjo. Įvertino mano būklę, jau turimus tyrimus ir galvos MRT nuotraukas. Nuramino, jog jie neturėtų kelti problemų ir simptomatikos pagrindas - nerimas. Iš pirmo požiūrio gan kategoriškas ir giežtas žmogus, bet taip yra matyt dėl to, kad mato žingsniu į priekį nei mes pacientai ir girdėjęs tuos pačius skundus daugybę metų. Linkėjimai, Mantas.

2023-02-19 | Nerekomenduoja

Gydytojas Fišas nedirba su e.sveikata sistema. Pacientams, kuriems reikalingi įrašai, kad susipažintų kiti specialistai, nerekomenduoju eiti pas Fišą, įrašų nebus._______________________ Šis vizitas pas gydytoją Jokūbą Fišą yra įvykęs Šiaulių "Kardiolitos klinikoje".

2023-01-15 | Rekomenduoja

Gydytojas - Genijus - Expertas, bet ne visiems mirtingiesiems lemta tai suprasti. Kartais, dėl Aukščiausiojo malonės, gali įvykti stebuklai, tačiau pats žmogus turi norėti, tikėti, mylėti ir keisti gyvenimą, o gydytojo pareiga - pateikti rekomendacijas, kaip gali žmogus sau padėti.

2021-09-07 | Rekomenduoja

Gydytojas Fišas puikus savo srities profesionalas, kuris įsigilina į pacientą visapusiškai, o ne tik per savo srities prizmę.

2020-05-20 | Rekomenduoja

Išgydė mano tėtį.Lig tol tėtis buvo gydomas tik malšinant simptomus.Natūralu,kad stebuklas neįvyko,savijauta prastėjo,todėl iš karto pradėta ieškoti priežasties,kas provokuoja skausmo priepuolius.Per tris susitikimus,kruopščiai stebint reakciją,atradome tai, kas padeda.Nuostabus gydytojas mums apie ligą papasakojo tikriausiai viską,kas įmanoma.Esam labai dėkingi.

2020-03-05 | Rekomenduoja

Gydytojas padėjo atprasti nuo raminančių vaistų,nors buvo nelengva,ragino medituoti,sportuoti ir kliautis natūraliais žoliniais vaistais.Patekti irgi buvo nelengva,bet išgijau, esu laiminga,ir,tikiuosi,sveika.Tyrimai parodė,kad nieko blogo nėra.Didelis ačiū.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti