Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
25% (4 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Niekam nerekomenduoju šio gydytojo. Nesugeba perskaityti ir paaiškinti tyrimo rezultatu. Liepė pasidaryti kopijas ir pačiai pasiskaityti, ar kokiam kitam gydytojui parodyti:) Išrašė vaistu nuo skausmo ir pasiuntė gydytis, tik nepasakė kaip! Jo manymu, kad jaunas žmogus negali sirgti ( tai aiškiai girdėjo kiti žmonės už duru), paskaudės ir praeis. Liūdna, kad dar yra tokiu gydytoju:("
Atsiliepimas parašytas 2019-02-16 08:38
„Kaip galima įgyti specialybę neurologo ir nežinoti ką daryti su pacientu? skausmas nepraeina, jokio patarimo kaip turėčiau gydytis, reabilituotis, Ta prasme gyvenk su skausmu, nes taip sutvertas pasaulis. Nepatariu niekam."
Atsiliepimas parašytas 2018-12-07 19:39
„TIKRAI NEREKOMENDUOJU.
Labai nemalonus gydytojas, visiškai nesįgilina į paciento skundą, tik žiūri kaip greičiau išrašyti receptą (neaišku ar tinkamą), o paskui dar keverzoja įsilindęs į kompiuterį (ilgesnį vizito laiką). Nepatenekintas, kai kažko pasiteiraujI, beje, dar labai garsiai kalba (tad tavo ligos
istoriją girdi paciantai laukiantys už durų). Tokia konsultacija neverta nė vieno euro, o gydytojui rekomendacija, nedirbti privačiai, jei nesugeba tinkamai atlikti savo darbo. Konsultacija, tai ne tik išrašo užpildymas (užimantis mano mokamo vizito laiką, aš moku pinigus, ne tam, kad žiūrėčiau į prastą kompiuterinį raštingumą) ir abejotino recepto išrašymas. Aš atėjau tikėdamasi kompetetingo gydymo, bet deja..."
Atsiliepimas parašytas 2018-02-03 12:44
„Puikus savo srities specialistas. Detaliai išaiškino dominančią informaciją apie sveikatos sutrikimus. Tikrai rekomenduoju ši specialistą. Per du metus gydymosi tik šitas gydytojas pilnai išaiškino apie mano problemą."
Atsiliepimas parašytas 2017-09-21 16:31
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt