Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurologas Dangira Padimanskienė

Dangira Padimanskienė

Dangira Padimanskienė yra Neurologė ir konsultuoja Klaipėdoje. D. Padimanskienė pacientus priima Northway medicinos centras (Dragūnų g. 2), Šilutės Affidea klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-09472 Gydytojas neurologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-07-31 | Rekomenduoja

Labai atidžiai apžiūri, išnagrinėja visas galimybes, skiria ilgą laiką išsiaiškinti priežastis nusiskundimų. Maloni gydytoja

2023-07-10 | Rekomenduoja

Džiaugiuosi pakliuvus pas sita daktare. Ji tikrai nereali. Nustebino,kad ieško problemos tavo negalavimo ne tik ten kur nurodai skausma. Bet tiesiog visame tavo kune. Rekomendavo kokios pakraipos daktaras gali dar padėti konkrečiu mano atveju. Apžiūrėjo ir istyrinejo mano bedas,negailėjo savo laiko. Nesijauciau jokio spaudimo,jokio diskomforto. Aciu ❤️

2023-04-15 | Rekomenduoja

Apsilankyti pas gydytoją teko trečią kartą per trumpą laikotarpį. Puiki savo srities specialistė,dėmesinga savo pacientams,esu dėkinga ir linkiu sėkmės profesinėje veikloje.

2023-04-07 | Rekomenduoja

Pirmas susitikimas su gydytoja paliko gerą įspūdį. Nesijauti nejaukiai. Patiko, kad sveikatos problemos ieškojo ne tik viename segmente, o visame kūne.. Gydytojas gilinantis į žmogaus holistinį susirgimą, o tai jau yra gerai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti