Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurochirurgas Vladislavas Bilinskis-Milkovičius

Vladislavas Bilinskis-Milkovičius

Vladislavas Bilinskis-Milkovičius yra Neurochirurgas ir konsultuoja Klaipėdoje. V. Bilinskis-Milkovičius pacientus priima Klaipėdos Affidea klinika, Šilutės Affidea klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-08342 Gydytojas neurochirurgas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-10-23 | Rekomenduoja

Nebėra skausmo! Ačiū gydytojui Bielinskiui, žemai lenkiuos šiam žmogui. Po sudėtingos stuburo operacijos nebejaučiu jokių skausmų. Kojos pasidarė lengvos,stuburas lankstus. Šis gydytojas yra vertas pačių šilčiausių padėkos žodžių. Ačiū,jums daktare už sugrąžintą pilnavertį ir be skausmo gyvenimą. Su pagarba Dalia Vidmantienė.

2022-04-11 | Rekomenduoja

Šiam gydytojui skirčiau visus gerus žodžius kuriuos tik galima pasakyti,operavo man kaklo išvaržą,po operacijos jaučiuosi gerai,o svarbiausia nejaučiu skausmų,AČIŪ,AČIŪ daug kartų galiu pasakyti šitam žmogui gytojui.

2022-01-25 | Rekomenduoja

Labai geras ir profesionalus gydytojas. Operavo mano mamos stuburo išvaržą . Mama jaučiasi puikiai dingo visi skausmai,diagnozė buvo tiksli.Nuoširdžiai dėkoju.

2018-06-08 | Rekomenduoja

Puikus ,nuosirdus,demesingas gydytojas. Man atliko rankos alkunes operacija. Esu jam labai dekinga uz tai, kad operacija atliko skubiai. Aciu gydytojau uz jusu sunku darba. Linkiu jums visokeriopos sekmes, sveikatos. Audrone

2015-11-11 | Rekomenduoja

Daktarą Bilinskį vertinu kaip aukščiausios kategorijos gydytoją ir labai sąžiningą žmogų. Neseniai buvau pas jį. Mane jau daug metų kamuoja stiprūs stuburo skausmai. Buvau ne kartą pas įvairius neurochirurgus, visi kažko žadėjo. O daktaras Bilinskis tiesiai šviesiai pasakė, kad niekas nepadės. Vien už tai jam esu dėkinga, kad pasakė atvirai, kaip yra, nieko nežadėdamas ir negalvodamas apie nesąžiningą pasipinigavimą. Mažai dabar yra tokių gydytojų. Ir dar dėkinga jam už patarimus ir nuoširdumą. Sėkmės Jums, Daktare!

2015-09-02 | Rekomenduoja

Labai geras daktaras daug galeciau pasakyti apie jy geru zodziu .aciu jam labai .

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti