Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurochirurgas Šarūnas Varnas

Šarūnas Varnas

Šarūnas Varnas yra Neurochirurgas ir konsultuoja Klaipėdoje. Š. Varnas pacientus priima Northway medicinos centras (Dragūnų g. 2).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-11184 Gydytojas neurochirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
2008 m. įgyta gydytojo neurochirurgo kvalifikacija Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

• Asociacijos
EANS narys

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2021-12-14 | Rekomenduoja

Nuostabus, profesionalus gydytojas iš didžiosios raidės. Ačiū! Sėkmės Jums! Pagarbiai Rasa Lekavičienė

2020-12-19 | Rekomenduoja

Be galo esam dėkingi gydytojui Šarūnui Varnui! GYDYTOJAS - vertas pačių gražiausių ir nuostabiausių žodžių! GYDYTOJUI, paties geriausio darbe ir asmeniniame gyvenime! Jums paties geriausi linki Vilma su mama bei visi artimieji !!!

2020-05-26 | Rekomenduoja

Apie šį gydytoją tik geriausi atsiliepimai. Tai yra angelas, o ne daktaras. Žmogus kuria man jaunai merginai 23 metų suteikė antrą šansą vaiksčioti. Jau per pirmą kūnsultaciją daktaras pasirodė begalo švelnus, mandagus, savo srities profesionalas. Esu jam dėkinga begalo bekrašto. Po stuburo operacijos iškarto nebeliko jokio skausmo, tirpimo. Nieko, negalėjau patikėti, kad gaip pasakiškai viskas bus. Ačiū jums GYDYTOJAU. Iš didžiosios raidės. Linkėjimai iš Telšių.

2018-07-30 | Rekomenduoja

Daktaras Šarūnas yra tikras profesionalas visose srityse. Jis atliko man stuburo operaciją. Esu jam labai dėkinga. Aš pati esu gydytoja. Rekomenduoju daktarą Šarūną visiems mano pacientams, kuriems reikalinga neurochirurgo konsultacija. Nenusivylė nei vienas. Ir aš juo labai pasitikiu.

2018-07-23 | Rekomenduoja

Gydytojas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą susidūriau su daug gydytoju, chirurgų, bet tokį nuostabų gydytoją pažinau pirmą kartą. Rekomenduosime visiems. Didžiausia padėka Jums. Esate nepaprastas žmogus ir gydytojas. AČIŪ. PAGARBIAI, D. KRYŽEVIČIENĖ.

2018-02-12

Šarūnas Varnas nuostabus gydytojas, kuris, ne tik turi auksines rankas, bet ir didelę širdy. Tai tikrai žmogus gįmęs būti gydytoju. Stiprybės ir sveikatos Jums, Ačiū už išgelbėtą mano sūnaus gyvybę.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti