Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Vaidas Buterlevičius

Vaidas Buterlevičius

Vaidas Buterlevičius yra Kineziterapeutas, Masažuotojas ir konsultuoja Vilniuje. V. Buterlevičius pacientus priima Klinika „UnaVita“ (Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Kineziterapeutas, teikiantis fizinę terapiją, manualinę terapiją, gydomąjį masažą, klasikinį masažą, atliekantis stuburo raumenų energijos technikas, teipavimą bei fizinės terapijos konsultacijas.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
2013 m. įgytas klasikinio masažo specialisto pažymėjimas.
2010-2013 m. Įgytas kineziterapijos profesinio bakalauro laipsnis ir kineziterapeuto kvalifikacija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2020 m. Stuburo ištyrimas ir kineziterapija. Stuburo aktyvių ir pasyvių segmentinių bei regioninių judesių didinimas taikant manualinę kineziterapija ir pratimus. (Lektorius: ROLANDAS KESMINAS). Vasario 15d. Kaklinės stuburo dalies ištyrimas ir kineziterapija 8 val. Kovo 7d. Krūtinės stuburo dalies ištyrimas ir kineziterapija 8 val.
2019 m. Neurodinamikos ištyrimas ir gydymas. Neurodinaminių technikų integracija su kitomis manualinėmis technikomis. 8 vėl. (Lektorius: ROLANDAS KESMINAS);
2019 m. Stuburo raumenų energijos technikos. Švelnios, aktyvios manualinės terapijos technikos 16 val. (Lektorius: ROLANDAS KESMINAS);
2019 m. “Masažuotojas šiandien. Masažo naujovės ir aktualijos” Konferencija 8 val. (LIETUVOS MASAŽUOTOJŲ ASOCIACIJA);
2017 m. J. Girskio stuburo studijų centras „Tikslingas sveikatinimas, treniravimas, prevencija” 8 val. (Lektorius gyd. Jonas Girskis);
2017 m. „Trigeriniai taškai. Testavimas ir masažo technika“ 8 ak. val. (Lektorius Saulius Norvaišas);
2017 m. Reabilitacijos pagrindai sporte. „Pirma pagalba įvykus sportinei traumai“. „Teipavimo taikymas sportininkų praktikoje“ ir kt. 8 val. (Lektoriai: Tadas Puzara, Eimantas Žeimys);
2013 Klasikinio masažo pagrindai 72 val. (sertifikatas).
2013 m. Sveikatingumas visuomenėje: tyrinėk, analizuok, siūlyk. Balandžio 24-25d. (sertifikatas);
2011 m. Pratimų su gumomis taikymas kineziterapijoje 4 val. (Lektorė doc.dr. Diana Rėklaitienė);
2011 m. Pilateso metodo pagrindai 4 val. (Lektorė Kristina Zaičenkovienė);

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2021-01-29 | Rekomenduoja

Pačios geriausios rekomendacijos, labai profesionalus specialistas. Jau po pirmo apsilankymo supratau, kad patekau į pačias geriausias rankas, nes žmogus yra atsidavęs savo profesijai daugiau nei 100%. Ačiū ne tik už tai, kad padedate išspręsti sveikatos problemas, bet ir už tai, kad visada esate toks pozityvus ir nuoširdus, po kiekvieno apsilankymo pas jus, išeinu su pagerėjusia sveikata bei plačia šypsena veide.

2020-10-21 | Rekomenduoja

Pačios geriausios rekomendacijos kinezetarapiautui Vaidui Buterlevičiui. Lankėme baseino užsiėmimus su kūdikeliu. Sūnelis sustiprėjo, motorinė ir fizinė raida tapo daug spartesnė. Didelis ačiū.

2020-09-22 | Rekomenduoja

Atsakingai, pirmo vizito metu apklausos bei apžiūros būdu buvo išsiaiškinta mano pirminė problema, įvardinti problemos sprendimo būdai. Kinezeterapiautas ne tik sukoncentravo dėmesį į mano įvardintą problemą, bet apžiūros metu buvo rasta ir daugiau papildomų faktorių, kurie turėjo įtakos mano blauzdų skausmui. Sudeliojo pirminį planą, kurio laikėmes ir jau po kelių vizitų pajaučiau naudą. Taip pat džiugina, konezeterapeuto Vaido ne tik kompetencija, bet ir mokėjimas dirbti su klientu. Pozityvumas, ramybė ir užtikrintumas. Rekomenduoju.

2020-06-29 | Rekomenduoja

Prieš 4 metus, su 4 mėnesių su dukryte pradėjome lankyti užsiėmimus kūdikiams baseine. Vaido dėka, dabar jau 4-metė dukra puikiai jaučiasi ir elgiasi vandenyje, nardo ir lanko plaukimo pamokas su vyresniais vaikais. Labai džiaugiamės, kad galime lankyti tuos pačius užsiėmimus ir su jos mažuoju broliu. Ačiū, Vaidai, Jūs tikrai esate puikus specialistas!

2020-06-10 | Rekomenduoja

Esu labai dėkinga šiam gydytojui! Nėštumo metu ir po gimdymo turėjau didelę bėdą dėl užspausto kojos nervo, buvo labai sunku vaikščioti, nuolat skaudėjo. Vienintelis kas padėjo - Vaidas. Nuo tada lankausi tik pas šį specialistą, išprendžia visas bėdas, nuima visus skausmus, padeda palaikyti gerą savijautą. Visada duoda patarimų. Ačiū ir sėkmės darbuose, susitiksime dar ne kartą!

2020-06-03 | Rekomenduoja

"Tikras specas". Galiu palikti tik patį geriausią atsiliepimą. Po pirmo apsilankymo skausmai sumažėjo, o neužilgo visai dingo. Vaidas parodė ir papasakojo kaip rūpintis savo probleminėmis vietomis, kaip jas treniruoti ir mankštinti. Didelis Jam ačiū. Neilgai trukus nusprendėme atvesti savo mažają pas Jį į baseiną ir masažą, musu mažoji labai išranki, bet Vaidui su ja susidraugauti sekėsi labai puikiai. Tikrai dar kartą rekomenduoju šį specialistą. Nenusivilsite! Vaidai sėkmės darbuose, išlik visada toks žingeidus ir geros nuotaikos daktaras.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti