Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Greta Ratkutė - Šalavėjuvienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė kineziterapeuto konsultacija 60 Eur 45 min.
    Individuali kineziterapija 50 Eur 45 min.
    Pirminė konsultacija kūdikiams ištyrimas - gydymas 55 45 min.

Apie specialistą:

Kineziterapija man yra galimybė rasti save ir pažinti savo kūną (savanaudiška būtų tuo nepasidalinti su kitais). Šios žinios suteikia galimybę padėti žmonėms, išmokant juos klausytis ir reaguoti į siunčiamus kūno signalus. Skausminis fonas nėra normali fiziologinė būsena ir radus bei išsprendus pagrindinę problemą žmogus pagaliau gali pilnavertiškai gyventi. Šią specialybę radau per smalsumą ir norą išsiaiškinti, kaip atliekame judesius ir kodėl atsiranda skausmas.

• Mokslai:
2009-2012 Kineziterapijos specialybė (profesinis bakalauras) Vilniaus kolegija
2013 Kineziterapija (universitetinis bakalauras) Vilniaus Universitetas
2015 Kineziterapijos magistras Lietuvos Sporto Universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2021.07.05-2021.07.09 Standartizuotos neuroortopedinės ištyrimo ir gydymo technikos pagal Brils, Bartow, Cyriax, (petys,alkunė) Vester kursai.
2012.10.01 Tarptautinis "Micha Bodytec" sertifikatas. Raumeninė elektros stimuliacija. 8 valandų teorinis ir praktinis seminaras: Skoliozės anatomija.
2014.10.18 Atsiradimo priežastys. Vystymosi variantai. Korekcijos metodai
2015.03.21 Judesio Akademija "Teisingų pratimų seminaras - pagrindai ir aksiomos" Funkcinė medicina.
2016.01.30 - 2016.01.31 "Virškinamojo trakto sutrikimų įtaka atramos - judesio aparatui. Funkcinė diagnostika ir gydymas"
2016.02.27- 2016.01.28 "Sveikti neleidžiantys veiksniai. Imuniniai ir humoraliniai mechanizmai funkcinėje medicinoje"
2017m. Manual Concept Spinal Manual Therapy, 64 hours internacional credits, Curtin University, The University of Western Australia
2018 m. Tarptautinė taikomosios kineziologijos konferencija - ,,Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujovės"
2019 m. vasario 23-24 d. Skausmo priežasties paieška, Taikomoji kineziologija
2019 m. Tarptautinė taikomosios kineziologijos konferencija - ,,Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujovės"

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-07-05 | Rekomenduoja

Labai profesionali, puikiai savo darbą išmananti ir nuoširdžiai savo žiniomis besidalijanti gydytoja. Greta atidžiai gilinasi į problemas, nuodugniai paaiškina galimas priežastis, labai aiškiai padeda suprasti gydymo procesą ir atliekamų procedūrų prasmę. Į Osteomedikos specialistus kreipiausi dėl keletą metų kankinusių nugaros ir kojos skausmų, po viso kūno testavimo buvo nustatytos priežastys, po to sekė tikslingas gydymo kursas. Gydymo metodikos veiksmingumas jautėsi po kiekvieno vizito. Po beveik pusę metų trukusių vizitų galiu džiaugtis ne tik pagerėjusia gyvenimo kokybė dėl nebejaučiamo skausmo, bet ir gavusi supratimą apie savo kūną, jo veikimo procesus.

2021-06-21 | Rekomenduoja

Geresnio kineziterapeuto (o ju aplankiau arti 10) nebuvau sutikusi - konkreti,rupestinga,nuosekli ir svarbiausia labai motyvuojanti. Tikra savo srities specialiste. Teigiamas rezultatas jauciamas jau po keliu apsilankymu.

2021-05-26 | Rekomenduoja

Puiki specialistė, labai rekomenduoju šią kineziterapeutę. Jos gydymo rezultatai jaučiasi iš karto. Gretos dėka galiu ir vėl laisvai judėti.

2021-05-26 | Rekomenduoja

Esu labai patenkinta Gretos darbu. Kreipiausi pas ją dėl nugaros skausmų, kurie pranyko jau po keleto apsilankymų. Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju!

2021-03-29 | Rekomenduoja

Po ilgų ieškojimų ir įvairių patirčių galiu drąsiai pasakyti - Greta yra geriausia savo srities specialistė, kuri per kelis mėnesius trukusius reguliarius vizitus ne tik išgelbėjo nuo nuolatinio nugaros skausmo, bet ir padėjo atstatyti laikyseną. Itin atidžiai įsiklauso į pacientą, palaiko ir motyvuoja visą gydymo procesą ir kartu džiaugiasi pasiektu rezultatu. Profesionali ir įkvepianti. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!:)

2021-03-06 | Rekomenduoja

Puiki specialistė, jau po pirmo apsilankymo skausmo beveik nebejaučiau. Labai talentinga kineziterapeutė.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti