Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Greta Ratkutė - Šalavėjuvienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė kineziterapeuto konsultacija 60 Eur 45 min.
    Individuali kineziterapija 50 Eur 45 min.
    Pirminė konsultacija kūdikiams ištyrimas - gydymas 55 45 min.

Apie specialistą:

Kineziterapija man yra galimybė rasti save ir pažinti savo kūną (savanaudiška būtų tuo nepasidalinti su kitais). Šios žinios suteikia galimybę padėti žmonėms, išmokant juos klausytis ir reaguoti į siunčiamus kūno signalus. Skausminis fonas nėra normali fiziologinė būsena ir radus bei išsprendus pagrindinę problemą žmogus pagaliau gali pilnavertiškai gyventi. Šią specialybę radau per smalsumą ir norą išsiaiškinti, kaip atliekame judesius ir kodėl atsiranda skausmas.

• Mokslai:
2009-2012 Kineziterapijos specialybė (profesinis bakalauras) Vilniaus kolegija
2013 Kineziterapija (universitetinis bakalauras) Vilniaus Universitetas
2015 Kineziterapijos magistras Lietuvos Sporto Universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2012.10.01 Tarptautinis "Micha Bodytec" sertifikatas. Raumeninė elektros stimuliacija. 8 valandų teorinis ir praktinis seminaras: Skoliozės anatomija.
2014.10.18 Atsiradimo priežastys. Vystymosi variantai. Korekcijos metodai
2015.03.21 Judesio Akademija "Teisingų pratimų seminaras - pagrindai ir aksiomos" Funkcinė medicina.
2016.01.30 - 2016.01.31 "Virškinamojo trakto sutrikimų įtaka atramos - judesio aparatui. Funkcinė diagnostika ir gydymas"
2016.02.27- 2016.01.28 "Sveikti neleidžiantys veiksniai. Imuniniai ir humoraliniai mechanizmai funkcinėje medicinoje"
2017m. Manual Concept Spinal Manual Therapy, 64 hours internacional credits, Curtin University, The University of Western Australia
2018 m. Tarptautinė taikomosios kineziologijos konferencija - ,,Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujovės"
2019 m. vasario 23-24 d. Skausmo priežasties paieška, Taikomoji kineziologija
2019 m. Tarptautinė taikomosios kineziologijos konferencija - ,,Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujovės"

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-03-29 | Rekomenduoja

Po ilgų ieškojimų ir įvairių patirčių galiu drąsiai pasakyti - Greta yra geriausia savo srities specialistė, kuri per kelis mėnesius trukusius reguliarius vizitus ne tik išgelbėjo nuo nuolatinio nugaros skausmo, bet ir padėjo atstatyti laikyseną. Itin atidžiai įsiklauso į pacientą, palaiko ir motyvuoja visą gydymo procesą ir kartu džiaugiasi pasiektu rezultatu. Profesionali ir įkvepianti. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!:)

2021-03-06 | Rekomenduoja

Puiki specialistė, jau po pirmo apsilankymo skausmo beveik nebejaučiau. Labai talentinga kineziterapeutė.

2021-02-18 | Rekomenduoja

Puiki specialistė, labai mielai ir maloniai bendrauja. Džiaugiuosi pakliuvus į Gretos rankas. Ačiū už puikią savijautą, patarimus ir motyvaciją.

2021-02-09 | Rekomenduoja

Likau nustebinta. Ieškojau tinkamo specialisto, kuris TIKRAI padėtų ir apsistojau ties Greta. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią savo srities profesionalę. Ilgai kentėjau kaklo ir galvos skausmus. Situacija pradėjo taisytis jau po pirmojo vizito. Nuoširdžiausias Jai AČIŪ. :)

2021-02-05 | Rekomenduoja

Jau ne kartą buvau suriestas į ragą ir pradžioj būdąvo baugoka, tačiau dabar, jei vėl taip nutiktų, būčiau ramus, nes žinočiau, kad reikia pirmu taikiniu registruotis pas Gretą. Šauni, profesionali ir šypsena užkrečianti specialistė, kuri kaip mat pastato tvirtai ant koju!

2021-02-04 | Rekomenduoja

Nuostabi specialistė, rekomenduoju kiekvienam kuris turi raumenų-sąnarių ar kitas problemas. Labai maloniai bendraujanti, atsakinga, viską labai išsamiai paaiškina. Rezultatus jutau jau po pirmo apsilankymo. Esu labai jai dėkinga. Laukiu grįžtant iš atostogų :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti