Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Gabija Zemeliauskaitė

Gabija Zemeliauskaitė

Gabija Zemeliauskaitė yra Kineziterapeutė ir konsultuoja Kaune. G. Zemeliauskaitė pacientus priima Sanus Motus klinika (Gedimino g. 40, Kaunas).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė kineziterapeuto konsultacija (50 min.) kineziterapeutė konsultacijos metu įvertina paciento nusiskundimus, sutrikusią funkciją, individualiai parenka kineziterapijos metodus, fizinius pratimus koreguojančius sveikatos sutrikimą, sudaro „namų“ programą, teikia rekomendacijas atsižvelgiant į amžių, sveikatos būklę, darbo pobūdį bei pakartotinai įvertiną būklę po taikyto gydymo. 50 EUR 60 min.
    Pakartotinė kineziterapeuto konsultacija (50 min.) kineziterapeutė konsultacijos metu įvertina paciento nusiskundimus, sutrikusią funkciją, individualiai parenka kineziterapijos metodus, fizinius pratimus koreguojančius sveikatos sutrikimą, sudaro „namų“ programą, teikia rekomendacijas atsižvelgiant į amžių, sveikatos būklę, darbo pobūdį bei pakartotinai įvertiną būklę po taikyto gydymo. 40 EUR 60 min.
    Individualus kineziterapijos užsiėmimas salėje Individualus kineziterapijos užsiėmimas mankštos salėje atliekamas po kineziterapeuto konsultacijos, kai reikia atstatyti, koreguoti bei sustiprinti sutrikusią funkciją ar esant bendro fizinio aktyvumo stokai. Užsiėmimas vyksta mankštos salėje dirbant su vienu pacientu ir atliekant idividualiai sudarytą korekcinių fizinių pratimų programą su kineziterapeuto priežiūra. Kineziterapeutas užtikrina saugų bei taisyklingą pratimų atlikimą, formuoja kokybiško judesio suvokimą. Pratimams atlikti naudojami nestabilūs paviršiai – plokštumos, didieji ir mažieji kamuoliai, kuriais treniruojama ne tik koordinacija ir pusiausvyra, bet ir stiprinami gilieji liemens raumenys, formuojantys stabilią kūno ašį. 30 EUR 30 min.

Apie specialistą:

Patirtos traumos, raumenų disbalansas, išsivystęs lėtinis ar ūmus skausmas bei kiti griaučių raumenų sistemos sutrikimai neišvengiamai apriboja judėjimo funkcijas ir keičia gyvenimo kokybę. Mano tikslas – pasitelkiant įvairių metodikų taikymą ir bendradarbiaujant su pacientu grąžinti lengvesnį judėjimą ir padėti jaustis geriau. Tikiu, kad pozityvus nusiteikimas visada padeda pasiekti geresnių rezultatų.

Specializacijos sritys: griaučių-raumenų sistemos sutrikimai, raumenų disbalanso korekcija, sąnarių, nugaros skausmo mažinimas, sveikatinimas, giliųjų raumenų stiprinimas ir kt.

• Licencijos:
ASL-12595 Kineziterapeutas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademija, Slaugos fakulteto, Sveikatinimo ir reabilitacijos magistro kvalifikacinis laipsnis (dabar)
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademija, Slaugos fakulteto, Reabilitacijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, kineziterapeuto profesinė kvalifikacija, 2023

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Teorinis – praktinis seminaras „Kelio sąnario problemos“, 2023
Viršutinių galūnių traumos, testavimas ir prevencija, 2023
Laikysenos korekcija, taikant volavimo technikas, 2022
Stuburo stabilizavimo pratimai nugaros skausmo valdyme, 2021
Pusiausvyros ir koordinacijos lavinimas reabilitacijoje, 2021

• Asociacijos
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentų mokslinės draugijos Kineziterapijos būrelis

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-11-13 | Rekomenduoja

Lankiausi pas kineziterapeutę Gabiją procedūroms (visą LPG 10 procedūrų kursą) - didžiausios rekomendacijos! Specialistė labai profesionali, atidi ir be galo maloniai bendrauja. Esu labai patenkinta ne tik visa Sanus Motus klinikos atmosfera, bet svarbiausia, ir rezultatu! Būtinai sugrįšiu :)

2023-11-13 | Rekomenduoja

Labai kompetetinga, nuoširdi ir empatiška kineziterapeutė. Atliko išsamią diagnostiką, parodė ir nufilmavo gydomuosius pratimus darbui namams jau per pirmąjį vizitą

2023-11-13 | Rekomenduoja

Labai profesionali ir dėmesinga kineziterapeutė. Atidžiai apžiūrėjo, viską paaiškino ir davė naudingų patarimų. Rekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti