Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Edita Bareikė

Edita Bareikė

Edita Bareikė yra Kineziterapeutė, Masažuotoja, Manualinės terapijos specialistė ir konsultuoja Vilniuje. E. Bareikė pacientus priima TAPK SVEIKAS.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminis ištyrimas/konsultacija + skausmo šalinimo procedūra K-Laser paciento darbe ar namuose (iki 1 val) 90 EUR 60 min.
    Pirminis ištyrimas/konsultacija + pažintinis YUMEIHO užsiėmimas (40-50 min) 40 EUR 60 min.
    Pirminis ištyrimas / konsultacija + procedūra - 33% nuolaida! 59 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Kiek save pamenu, visuomet svajojau tapti gydytoja. Norėjau rūpintis, padėti tiems, kuriems reikalinga medicininė pagalba. Kad pamatyti ir suprasti šį darbą iš arti, dar besimokydama mokykloje įsidarbinau ligoninėje, tuo metu mažiausios medicininės kvalifikacijos reikalaujančiame darbe – tapau sanitare.
Tačiau pabaigusi mokyklą, pasukau kitu keliu - įstojau į Vilniaus universitetą, kur pabaigiau ekonomikos mokslus. Šioje, daug atsakomybės reikalaujančioje specialybėje išdirbau daugiau, nei dvidešimt metų. Buvau atsakinga už pardavimus įvairiuse bankuose, verslo įmonėse, tad stresas, paros laiko limitų neturintys projektai, susitikimai, verslo kelionės tapo nuolatiniais gyvenimo palydovais. Atrodė, kad tokiame aktyviame ir dinamiškame gyvenime radau save.
Tačiau prieš aštuonerius metus, po eilinio apsilankymo pas specialistą, sužinojau, kad man diagnozuoti gimdos kaklelio gleivinės pakitimai ir reikalinga operacija. Šis įvykis tapo nauju mano gyvenimo atskaitos tašku. Teko permąstyti, ką veikiu ir ko iš tiesų noriu šiame gyvenime, kur matau savo pašaukimą ir kaip galiu padėti sau. Pradėjau domėtis sveika mityba, fiziniu aktyvumu, įvairiais maisto papildais bei jų derinimu. Šis, labai natūraliai atėjęs domėjimąsis sveika, holistine gyvensena paskatino siekti gilesnių žinių: kaip žmogaus organizmą veikia stresas, skuba, emocijos, pervargimas ir kaip „girdėti“, suprasti kūno siunčiamus signalus, į kuriuos būtina laiku atkreipti dėmesį. Pasirinkau studijuoti kineziterapiją ir 2019 metais tapau diplomuota kineziterapeute.
Šiandien man kineziterapija ne tik mėgstamas darbas, bet ir veikla, reikalaujanti nuolatinio domėjimosi medicinos naujovėmis. Mano tikslas - ne tik ir suprasti, ir padėti kiekvienam besikreipiančiam, individualiai jam pritaikant tradicinius kineziterapijos metodus, bet kartu juos derinti su efektyviausia bei naujausia medicinine įranga. Savo klinikoje, įsigytos aparatūros ir fizinio judesio pagalba, ūmaus skausmo simptomus sumažiname jau po poros apsilankymų, o lėtinį skausmą po 6-8 procedūrų kurso.
Svarbiausia, ko siekiu savo darbu - mokyti sąmoningo pasirinkimo gyventi sveikai kiekvieną dieną, kad išmoktumėte gyventi taip, kad kartą aplankęs ir drauge įveiktas skausmas, daugiau netrukdytų kokybiškam ir pilnaverčiam Jūsų gyvenimui.

• Licencijos:
ASL-00333 Gydomojo masažo specialistas
ASL-00332 Kineziterapeutas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2019 m. Vilniaus kolegija, Kineziterapija, bakalauras
1995 m. Vilniaus Universitetas, ekonomikos fakultetas, magistras

• Stažuotės:
2021 Pasauliniai nugaros skausmo pažinimo metai, konferencija, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
2021 Aktualūs medicininiai klausimai sportininkui: SPORTININKO ABC, Active training
2021 Infekcijų kontrolės reikalavimai asmens sveikatos priežiūros įstaigose, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
2020 Masažo pagrindai, Panevėžio kolegija
2020 Virškinimo sistemos funkcionavimas – sisteminiai ir tarpsisteminiai ryšiai bei jų svarba, Kineziterapijos akademija
2020 Kitoks požiūris į nugaros skausmą, Kineziterapijos akademija
2020 Viskas apie tempimo pratimus, VšĮ Sportininkų mokymų centras
2020 Laikysenos svarba gyvenime ir sporte, VšĮ Sportininkų mokymų centras

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2022 YUMEIHO manualinė terapija, Yumeiho Lietuva
2021 Vakuuminių taurių naudojimas reabilitacijos procese. VšĮ Kineziterapijos akademija
2021 Dubens dugno disfunkcijos ir lavinimo metodai, Aeromix
2020 Muligan Manual therapy upper and lower quarter
2019 Dynamic neuromuscular stabilization according to Kolar, A developmental kinesiology approach, Rehabilitation Prague School
2019 The Dry Needling course Level 1, The Dry needling Institute, Neuroklinika Empatija, Vilniaus kolegija
2019 Kineziologinio teipavimo pagrindai ir taikymas reabilitacijoje, Vilniaus kolegija
2019 Stuburo skausminiai sindromai, korekcinės galimybės ir jų taikymas, Aeromix

• Asociacijos
Lietuvos kineziterapeutų draugija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-08-31 | Rekomenduoja

Nuostabi specialistė su daug patirties. Kiti fizioterapiautai nepadėjo, bet po kelių vizitų pas Editą jau sumažėjo skausmas, o po mėnesio jaučiuosi daug geriau.

2022-01-27 | Rekomenduoja

Sportuoju jau daug metų ir snokai jaučiu stuburo skausmą juosmens srityje. Darbo dienos pabaigoje jis stiprėja ir plinta į sėdmenį. Buvau pats prisigalvojęs apie klubo sąnario nusidėvėjimą ir prisiklausęs draugų patarimų apie galimas diagnozes, bet po apsilankymo YUMEIHO konsultacijoje paaiškėjo, kad mano dešinysis klubas yra 2 cm pakrypęs. Kas 2 dienas lankiau užsiėmimus ir po 6 seanso nebejaučiu skausmo visai. Gydymas užtruko 4 sav.

2022-01-26 | Rekomenduoja

Nuostabi specialistė! Ne tik procedūros praeina sklandžiai, bet visuomet pakonsultuoja ir rekomenduoja, ką reikėtų papildomai daryti. Tikrai rekomenduoju Editą ne tik savoms procedūroms, bet ir šeimos narius atvesti!

2022-01-07 | Rekomenduoja

Darbas prie stalo pastaruosius metus po 14val/d. privedė prie aštrių skausmų tarpumentyje. Pradėjo skaudėti galvą dažnai, kaklas pasidarė sustingęs. Kolegė lankėsi klinikoje irgi mažinti skausmą ir buvo girdėjusi apie manualinę YUMEIHO terapija giliesiems raumenims. Po 4-o karto skausmas ženkliai sumažėjo. Dabar lankausi rečiau, sako kol visai praeis reiks dar kelių savaičių

2022-01-07 | Rekomenduoja

Labai kompetetinga bei maloni kineziterapijos specialistę. Turinti geras rankas,ir labai daug geros pazitivios energijos. Kuri visada parinks tinkamiausią gydymą. Ačiū! Rekomenduoju Edita kaip puikią specialistę.

2022-01-06 | Rekomenduoja

Ilgiau nei mėnesį kenčiau nugaros skausmą, vaistai, tepalai, niekas nepadėjo… Po 3 apsilankymų, kai atliko lazerio terapiją ir funkcinę magnetinę stimuliaciją, skausmas dingo. Labai rekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti