Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Agnė Juodytė

Agnė Juodytė

Agnė Juodytė yra Kineziterapeutė ir konsultuoja Vilniuje. A. Juodytė pacientus priima FitKid.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė kūdikio konsultacija (50 min.) 60 Eur 50 min.
    Pirminė vaikų konsultacija (1m.-15m.) (50 min.) 60 Eur 50 min.
    Individuali vaikų kineziterapija (1m.-15m.) (45 min.) 50 Eur 45 min.
    Individuali kūdikių kineziterapija (45 min.) 50 Eur 45 min.

Apie specialistą:

Esu kineziterapeutė, dirbanti su kūdikiais nuo pat jų gimimo bei vaikais, turinčiais įvairių raidos, neurologinių ar judėjimo iššūkių. Mano darbe svarbiausias tikslas – padėti vaikui augti ir vystytis kuo sklandžiau, atsižvelgiant į jo poreikius. Atlieku išsamius kūdikių ir vaikų raidos vertinimus, parenku individualizuotas kineziterapijos priemones, taikau efektyviausius metodus. Esu sertifikuota Vojta metodo specialistė – šį metodą naudoju dirbdama su įvairiais raidos sutrikimais, neurologinėmis ir judėjimo problemomis. Mano domėjimosi sritys – retos ligos, vaikų onkologija, neuroraumeninės ligos, vestibiuliarinės sistemos sutrikimai. Tikiu, kad ankstyva ir tiksli pagalba gali reikšmingai paveikti vaiko gyvenimo kokybę. Mano darbas – tai ne tik profesija, bet ir pašaukimas padėti vaikams judėti pirmyn.

• Licencijos:
ASL-04763 Kineziterapeutas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2011-2013m. – Vilniaus Universitetas, reabilitacijos magistro laipsnis.

• Stažuotės:
2016 – Tarptautinės mokomosios programos laimėtoja. Stažuotė St. Jude Vaikų ligoninėje, Memfis, JAV

• Kvalifikacijos tobulinimas:
• 2025 – Funkcinė kūdikių vystymosi neurologija“
• 2025– Physical Therapy and Management in Neuromuscular Diseases
• 2024 - Vaikų judesių lavinimas ir reabilitacija „DNS Fitkid“
• 2023-2024 – Prof. Vojta refleksinės lokomocijos metodas
• 2023-2024 - DMI metodika. A ir B dalys
• 2021 – Kūdikių ir vaikų manualinės refleksoterapijos seminaras „INOMT“
• 2020-2021 – POCUS Masterclass in Hemophilia
• 2018 – “Duchenne Muscular Dystrophy (DMD) Physiotherapy Training Workshop”, Amsterdamas, Olandija
• 2018 - Dynamic Neuromuscular Stabilization according to Kolar (DNS) A Developmental Kinesiology Approach.
• 2016 – “ETC Schroth English Training Course “3 – Dimensional scoliosis therapy according to the Schroth method”

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2025-09-30 | Rekomenduoja

Žmogiška, jautru, profesionalu - viskas telpa į šiuos tris žodžius. Kiekvieną kartą džiaugiamės, kad galime sportuoti būtent pas šią kineziterapeutę. AČIŪ, kad Jus turim.

2025-08-12 | Rekomenduoja

Gegužės mėnesį pradėjome lankyti kineziterapijos užsiėmimus pas Agnę. Mažylei iškart pavyko susidraugauti su specialiste, todėl ji noriai ir su džiaugsmu grįždavo į kiekvieną užsiėmimą. Agnė atidžiai išklausė mūsų situaciją, aiškiai paaiškino ir parodė pratimus, o taip pat paskyrė „namų darbelius“, kad galėtume tęsti darbą namuose. Esame labai dėkingi ir patenkinti bendradarbiavimu!

2025-08-03 | Rekomenduoja

Agnė yra “double magic”: pirmiausia, tai šiltas žmogus, kuriam nuoširdžiai rūpi. Antra, tai aukščiausio lygio specialistas, kuris gali pastatyti ant kojų ne tik vaikus, bet ir jų tėvus, kai gyvenime “atsitinka”. Ačiū Agnei už jos lyderystę, visada gerą nuotaiką, tikėjimą ir įkvėpimą, ačiū už kritinį mąstymą. Ačiū, kad mūsų Martyna auga ir vystosi tik Tavo stebūklingų metodų, užsispyrimo ir begalinio atsidavimo dėka!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti