Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kardiologas Ringailė Kernagytė

Ringailė Kernagytė

Ringailė Kernagytė yra Kardiologė, Medicinos gydytoja ir konsultuoja Vilniuje. R. Kernagytė pacientus priima Vilniaus klinika Unomeda.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-27230 Gydytojas kardiologas
MPL-23151 Medicinos gydytojas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktras.lt svetainėje ir programėlėje taisyklės. https://www.manodaktaras.lt/text/atsiliepimu-taisykles

2023-08-09 | Rekomenduoja

Šiandien patekau pas šią gydytoją pirmą kartą, planinei konsultacijai. Nors pavėlavo mane priimti vos kelias minutes, iškart dėl to labai nuoširdžiai ir maloniai atsiprašė. Viso vizito metu mane nuolat neapleido mintis, kad šįkart viskas čia kažkaip kitaip, nei sistema jau yra mane pripratinusi. Esu 70metis priekabus senis, matęs jau visko, ir kuris tikrai retai eina kažkam raštyti teigiamus atsiliepimus. Per paskutinius 7 metus po savo infarkto/operaciju teko lankytis pas nemažai gydytojų, tame tarpe ir kardiologų. Jų tarpe buvo ir tikrai gerų specų, bet tas jų rodomas "dėmesys" visad būdavo kažkoks netikras, apsimestinis, dirbtinis. Šiandien buvo kitaip. Jautėsi, kad ši gydytoja ne "atidirbinėja" savo pamainą, bet daro kažką ką ji tikrai mėgsta, ką gerai supranta ir nesibodi. Visi gestai, veiksmai, žodziai, atsakymai į mano kartais kvailokus klausimus nuolat dvelkė profesionalizmu ir minčių aštrumu. Ir nenutrūkstamu mandagumu, dėmesiu ir pagarba savo pacientui. Po valandos , išeidamas iš kabineto, tiesiog nesusilaikiau nepasakes gydytojai komplimento ( kas man šiaip jau ne itin būdinga). Jau leisdamasis liftu dar pagalvojau, Ohh, kad visi gydytojai ( na - bent jau kardiologai ir šeimos gydytojai) tokie būtų. Dar kartelį didelis jums AČIŪ, miela gyg. Ringaile, kad prašviesinot man šį trečiadienį.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti