Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Dr. Jolanta Laukaitienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-11415 Gydytojas kardiologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-12-25 | Rekomenduoja

Dėkojame visam LSMUL Kauno klinikų ligoninės personalui už profesionalumą, rūpestį ir šypsenas. Ypatingą padėką norime pareikšti kardiologei doc. Jolantai Laukaitienei už begalinę atsakomybę parenkant tinkamus tėčio gydymo ir priežiūros metodus, šiltą ir dėmesingą bendravimą. Neįkainojama yra žinoti ir jausti, kad jis prižiūrimas išmanančio savo darbą specialisto. Linkime, kad užsidegimas darbe niekada neišblėstų, o asmeniniame gyvenime lydėtų sėkmė ir sveikata. Nuoširdžiai Algirdo Milinkevičiaus šeima. Kaunas.

2019-03-12 | Rekomenduoja

Išskirtinės kompetencijos ir griežtos atsakomybės gydytoja su sėkmės formule. Esu gyvas ir sveikas po beveik šešerių metų. Pasisekė sutikti gerus žmones priimamajame, skyriuje, operacinėje ir reanimacijoje.

2014-02-05 | Rekomenduoja

tai puikus žmogus, kurį teko sutikti per 16 metų gydantis klinikose, nuoširdumas, paprastumas, supratimas, pabendravus su šiuo žmogumi, pasijauti sveikesnis, atsiranda noras gyventi,kiek daug priklauso nuo žmogaus jautrumo ir supratimo. Ačiū Jums gydytoja, aš labai esu Jums dėkingas, kad šiandien dar esu su šeima. Sveikatos, ištvermės, kantrybės, nelengvame Jūsų darbe

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti