Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Gydomojo masažo specialistas Arūnas Kairevičius

Arūnas Kairevičius

Arūnas Kairevičius yra Gydomojo masažo specialistas ir konsultuoja Vilniuje. A. Kairevičius pacientus priima SANUS gyvensenos medicinos centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Gydomasis masažas (60 min.) Gydomasis masažas puikiai tinka sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, asmenims, kurie turi laikysenos problemų ar jaučia nugaros skausmus, taip pat sportininkams. Masažas atliekamas esant įvairių kūno dalių raumenų įtampai, kvėpavimo sutrikimams, kojų ir rankų tirpimams, kamuojant galvos skausmams ar migrenai, ribotiems sąnarių judesiams ir daugeliui kitų sveikatos sutrikimų. Gydomasis masažas pagerina audinių kraujotaką ir jų elastingumą, mažina raumenų įtampą, padeda atrasti ir pašalinti priežastį, kuri sukelia varginančius skausmus, taip pagerinant savijautą. Jeigu raumuo yra itin įtemptas šis masažas gali būti skausmingas. 55 EUR 80 min.
    Atpalaiduojantis masažas (30 min.) 35 EUR 45 min.
    Atpalaiduojantis masažas (45 min.) 39 EUR 65 min.

Apie specialistą:

Esu motyvuotas, komunikabilus ir į kokybišką darbo rezultatą orientuotas masažuotojas. Per 15 darbo metų įgyjau įvairios patirties: sanatorijoje „Pušyno kelias“ teko dirbti su itin sunkias traumas patyrusiais pacientais. Dirbant privačiose įstaigose išmokau, jog be masažo kokybės svarbus ir psichologinis masažo aspektas. Pagrindinė domėjimosi ir darbo sritis – gydomieji masažai. Esu linkęs tobulėti ir plėsti savo gebėjimų ir veiklos apimtis šioje srityje.

• Licencijos:
ASL-11589 Gydomojo masažo specialistas

• Kalba šiomis kalbomis:
Rusų
Lietuvių

• Mokslai:
2006 – 2008 Vilniaus kolegija, Sveikatos priežiūros fakultetas, Masažuotojo specialybė

• Stažuotės:
Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymų centre baigta 60 val. trukmės masažuotojo kvalifikacijos tobulinimo stažuotė pagal programą „Gydomasis masažas“

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktras.lt svetainėje ir programėlėje taisyklės. https://www.manodaktaras.lt/text/atsiliepimu-taisykles

2023-08-16 | Rekomenduoja

Puikiai atliktas masažas, profesionalumas. Labai maloni ir šilta atmosfera :) Rekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti