Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Gastroenterologas Jurgita Balčiūnienė

Jurgita Balčiūnienė

Jurgita Balčiūnienė yra Gastroenterologė, Echoskopuotoja, Endoskopuotoja ir konsultuoja Klaipėdoje. J. Balčiūnienė pacientus priima Endoklinika, SG klinika (Klaipėda).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Viršutinio virškinamojo trakto tyrimas (Videoezofagogastroduodenoskopija – VEGDS) Paslauga teikiama tik su gydytojo konsultacija - konsultacijos kaina 50 EUR. Esant indikacijoms, gali būti rekomenduojama atlikti Helicobacter pylori testą (testo kaina 21 eur). 70 EUR 30 min.
    Gastrofibroskopija (Videoezofagogastroduodenoskopija – VEGDS) su intravenine sedacija (nejautra) Paslauga teikiama tik su gydytojo konsultacija - konsultacijos kaina 50EUR. Esant indikacijoms, gali būti rekomenduojama atlikti Helicobacter pylori testą (testo kaina 21 eur). 150 EUR 40 min.
    Gastroenterologo konsultacija 50 EUR 30 min.

Apie specialistą:

Gydytoja konsultuoja ir gydo pacientus, sergančius: kepenų, tulžies pūslės, kasos, skrandžio, stemplės ligomis, uždegiminėmis žarnyno ligomis. Taip pat atlieka pilvo organų echoskopijas, kolonoskopijas, fbrogastroskopijas, reikalui esant ima biopsijas, skiria ir vertina laboratorinius, instrumentinius tyrimus. Gydytoja nuolat tobulina savo kvalifkaciją, dalyvaudana nacionalinėse konferencijose ir seminaruose.

• Licencijos:
MPL-25143 Gydytojas gastroenterologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Stažuotės:
72 val. stažuotė Lietuvos Sveikatos Mokslų universiteto Gastroenterologijos klinikoje" Storosios žarnos diagnoztinė ir gydomoji endoskopija"

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Gydytoja aktyviai dalyvauja seminaruose ir konferencijose, domisi naujausiais moksliniais tyrimais
14 val. trukmės profesinės kvalifkacijos tobulinimo renginys Baltic ultrasound center " Pilvo ultragarsas" 2023 02 - 2023 02
UEG Week virtual 2021 2021 10 - 2021 10 EASL International Liver Congress 2021 2021 06 - 2021 06

• Asociacijos
Lietuvos gastroenterologų draugijos narė
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gastroenterologijos klinikos Alumni klubo narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktras.lt svetainėje ir programėlėje taisyklės. https://www.manodaktaras.lt/text/atsiliepimu-taisykles

2023-08-09 | Rekomenduoja

Gydytoja atliko endoskopiją ir echoskopiją, echoskopuodama pasakojo ką mato, ar reikalingas gydymas. Endoskopiją atliko labai gerai. Tikrai rekomenduoju.

2023-08-02 | Rekomenduoja

Gydytoja atliko tyrimus,nustatė problemą,paskyrė gydymą.Atsakė į rūpimus klausimus.

2023-07-12 | Rekomenduoja

Labai maloni, šilta ir komunikabili gydytoja. Kantriai išklausė paciento nusiskundimus, ieškojo galimų nusiskundimų priežaščių, greitai ir operatyviai atliko skrandžio tyrimus kuriuos labai aiškiai pakomentavo ir paaiškino. Rekomenduoju ir kitiems šią gydytoją.

2023-07-05 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuos patekusi pas gyd. Jurgitą Balčiūnienę. Tai profesionali, kruopšti, atsakinga jaunosios kartos Gydytoja. Skiria daug laiko, analizuoja ne tik pagrindinę problemą, bet ir bendrą paciento būklę, kiekvieną nusiskundimą, įsiklauso, užduoda daug klausimų, aiškiai ir suprantamai paaiškina, atsako į visus klausimus. Atliko visus reikiamus ir papildomus tyrimus, rasta problema, paskirtas gydymas, bet gydytoja vien tuo neapsiribojo, rekomendavo dar papildomus tyrimus ir vizitus pas kitus gyd. specialistus, visapusiškam ištirimui. Tik jos dėka nustatyta tiksli diagnozė. Ačiū...Jums Gydytoja!!!

2023-06-29 | Rekomenduoja

puiki, gydytoja

2023-06-01 | Rekomenduoja

Gydytoja sauni, nors jauna, bet matosi, kad su patirtimi, turejo kantrybes isaiskinti kur mano beda ir kokios priezastys, paskyre tinkama gydyma. Esu patenkinta savo vizitu ir noriu kitems rekomenduoti

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti