Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Med. m. dr. Edita Kazėnaitė

Med. m. dr. Edita Kazėnaitė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Mano mokslinio ir klinikinio darbo sritys: gliuteninės enteropatijos (celiakijos), malabsorbcijos sindromo ir kitų plonosios žarnos ligų paplitimas, patogenezė, diagnostika ir dietinis gydymas, maisto sauga, klinikinė virškinimo sistemos ligų ir kitų ligų farmakopterapija, racionali antibakterinė terapija.

• Licencijos:
MPL-09831 Gydytojas gastroenterologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Stažuotės:
Vienos, Budapešto, Helsinkio, Milano universitetų klinikos

• Asociacijos
Lietuvos gastroeneterologų draugijos narė
Pasaulio gastroenterologų draugijos narė
Europos klinikinės mikrobiologijos ir infekcinių ligų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Gastroenterologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2019-03-04 | Nerekomenduoja

Labai nuvylė dėl mitybos sudarymo, jei tai apskritai galima vadinti mitybos sudarymu, nes man buvo atsiųsta primityvi iš internetinio lygio ištraukta lentelė su rekomenduojama ir vengtina sąrašiuku, o per konsultaciją negavau absoliučiai jokios naudingos informacijos apie galimus vartoti produktus. Gavus "mitybos rekomendacijas" paklausus ar tai viskas ir ar bus mitybos planas gydytoja ignoravo ir neatrašė į parašytą laišką." Gydytojos Editos Kazėnaitės atsakymas į pacientės komentarą: „Maloniai informuojame, kad pacientai nuotoliniu būdu (elektroniniu paštu nekonsultuojami). Pacientė buvo registruota gydytojo gastroenterologo konsultacijai. Atliktas būklės bei tyrimų įvertinimas, pateiktos maitinimosi rekomendacijos. Patiekalų receptūrų ir jų gamybos technologijos klausimais konsultacijų neteikiame (ko tikėjosi pacientė). Tai maisto technologų kompetencija. Iškilus papildomų klausimų ir/ar problemų, susijusių su sveikata, pacientai įprastai konsultuojami atitinkamo specialisto pakartotinai klinikoje. Tai ir pasiūlyta pacientei.

2017-11-14 | Rekomenduoja

Labai atsakingai dirbanti savo darbą, maloniai bendraujanti. Galiu visiškai pasitikėti ir patikėti savo sveikatą į šios medikės rankas. Dėkoju gydytojai už atsakingumą ir profesionalumą :). Aušra

2014-02-24 | Rekomenduoja

labai gera rupestinga atidi maloni galima patiketi savo sveikata gydimui maloni labai sesute su ja dirbanti aciu

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti