Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

med. dr. Dalia Daukšienė

Apie specialistą:

Konsultuoja pacientus, sergančius endokrininėmis ligomis: skydliaukės ligomis, cukriniu diabetu, nėščiųjų diabetu, antinksčių ligomis, hipofizės patologija, osteoporoze, esant menstruacijų ciklo sutrikimams, nevaisingumui, padidėjusiam plaukuotumui. Atlieka skydliaukės echoskopiją, vertina hormoninius bei radiologinius tyrimus, parenka gydymą.

• Licencijos:
MPL-10991 Gydytojas endokrinologas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų
rusų

• Mokslai:
2013 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Medicinos mokslų daktaro laipsnis.
2008-2012 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Doktorantūros studijos LSMU Endokrinologijos institute
2008 m. Kauno medicinos universitetas. Gydytojo endokrinologo profesinė kvalifikacija
2003 m. Kauno medicinos universitetas. Medicinos gydytojo kvalifikacija
2002 m. Kauno medicinos universitetas. Gydytojo profesinė kvalifikacija

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Įvairūs gydytojų tobulinimosi kursai mokslinėse praktinėse koferencijose Lietuvoje (Endokrinologija, diabetologija, ultragarsinė diagnostika, vidaus ligų specializacija)
Europos endokrinologų mokslinės praktinės koferencijos ir kongresai (Klinikinė ir molekulinė endokrinologija, diabetologija) Romoje (Italija), Stokholme (Švedija), Stambule (Turkija), Florencijoje (Italija), Barselonoje (Ispanija), JAV, Kanadoje (Vankuveris)
21 publikacija, iš jų 4 straipsniai žurnaluose, įtrauktuose į MII sąrašą, 6 straipsniai recenzuojamuose Lietuvos mokslo žurnaluose, parengta 1 metodinė priemonė aukštosioms mokykloms, 2 mokslo sklaidos publikacijos bei 8 kitos publikacijos

• Asociacijos
Lietuvos endokrinologų draugijos narė
Tarptautinės endokrinologų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-07-04 | Rekomenduoja

Maloni specialistė, vizitas praėjo be jokios įtampos, suteikė reikiamą infirmaciją. Rekomendacijos 100%

2020-05-28 | Rekomenduoja

Pirmas įspūdis ir profesionalumas sužavėjo. Labai maloni, konkreti, paaiškina, parodo. Lankausi privačiai. Šaunuolė gydytoja.!

2020-01-31 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuosi atradusi šią gydytoją. Paskaičiau čia atsiliepimus ir išsirinkau ja. Aiškiai, suprantamai papasakojo apie mano situacija. Tik geri atsiliepimai.

2019-11-15 | Rekomenduoja

Lankiausi privačiai pas šią gydytoją ir tikrai galiu drąsiai rekomenduoti kitiems. Susiradau ją internetu skaitydama atsiliepimus. Ir tikrai patvirtinu, jog tai labai šauni gydytoja, tikra savo srities specialistė. Pakomentavo mano turėtus tyrimus ir atliko kitus reikalingus tyrimus, viską išsamiai paaiškino, atsakė į visus klausimus. Labai kompetetinga, empatiška gydytoja, atrodo, žinanti atsakymus į visus klausimus apie sveikatą (ir ne tik savo srities). Kadangi teko lankytis pas kitus šios srities specialistus, galiu drąsiai teigti, kad bent jau Kaune tai tikrai geriausia gydytoja.

2019-11-14 | Rekomenduoja

Labai šauni gydytoja! Visi daktarai, 6 metus ignoravo mano nusiskundimus, sakė esi jauna, palaukime, "stebėkime". Buvau praradus viltį, pavargusi nuo laukimo ir atidėliojimo, "valdiškų" poliklinikų eilių, todėl kreipiausi į mokamą endokrinologę. Ši gydytoja priėme per 3 darbo dienas, o atvykus, skyrė 30-45 min. ir išsprendė mano visas problemas, kurių nesugebėjo išspręsti kiti daktarai per 6 metus. Viską Išsamiai paaiškino, kas kaip ir kodėl, ir kas svarbiausia- pagaliau paskyrė gydimą, nes net neabejojo jo būtinumu. Sumokėjau 70 eurų ir išėjau su didžiule šypsena pagaliau gavusi visus atsakymus ir užbaigusi "valdiškų" durų varstymą bei laiko gaišimą. Kai geras daktaras, tai ir mokėti negaila. TIK GERIAUSI ATSILIEPIMAI! Ėjau pas šią gydytoją, nes radau įvertinimą 93 proc.. Manau turėtų būti 100 proc.. Jei visi daktarai dirbų kaip šį daktarė, tai ir eilių nebūtų ir visi gydimą gautų. TIKRO DAKTARO PAVYZDYS! LABAI DŽIAUGIUOSI ATRADUS ŠIĄ GYDYTOJĄ!

2019-10-08 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuosi atradęs šią gydytoją. Viską detaliai išaiškino ir suteikė visą reikiamą informaciją. Labai rekomenduoju. Donatas

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti