Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (18 įvertinimų)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Savanorių pr. 125, Kaunas

Pasirinkite laiką:
2020 gegužė 31 d. - birželis 06 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Apie specialistą:

Konsultuoja pacientus, sergančius endokrininėmis ligomis: skydliaukės ligomis, cukriniu diabetu, nėščiųjų diabetu, antinksčių ligomis, hipofizės patologija, osteoporoze, esant menstruacijų ciklo sutrikimams, nevaisingumui, padidėjusiam plaukuotumui. Atlieka skydliaukės echoskopiją, vertina hormoninius bei radiologinius tyrimus, parenka gydymą.

Licencijos:

 • MPL-10991 Gydytojas endokrinologas

Kalba šiomis kalbomis:

 • lietuvių
 • anglų
 • rusų

Mokslai:

 • 2013 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Medicinos mokslų daktaro laipsnis.
 • 2008-2012 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Doktorantūros studijos LSMU Endokrinologijos institute
 • 2008 m. Kauno medicinos universitetas. Gydytojo endokrinologo profesinė kvalifikacija
 • 2003 m. Kauno medicinos universitetas. Medicinos gydytojo kvalifikacija
 • 2002 m. Kauno medicinos universitetas. Gydytojo profesinė kvalifikacija

Kvalifikacijos tobulinimas:

 • Įvairūs gydytojų tobulinimosi kursai mokslinėse praktinėse koferencijose Lietuvoje (Endokrinologija, diabetologija, ultragarsinė diagnostika, vidaus ligų specializacija)
 • Europos endokrinologų mokslinės praktinės koferencijos ir kongresai (Klinikinė ir molekulinė endokrinologija, diabetologija) Romoje (Italija), Stokholme (Švedija), Stambule (Turkija), Florencijoje (Italija), Barselonoje (Ispanija), JAV, Kanadoje (Vankuveris)
 • 21 publikacija, iš jų 4 straipsniai žurnaluose, įtrauktuose į MII sąrašą, 6 straipsniai recenzuojamuose Lietuvos mokslo žurnaluose, parengta 1 metodinė priemonė aukštosioms mokykloms, 2 mokslo sklaidos publikacijos bei 8 kitos publikacijos

Asociacijos:

 • Lietuvos endokrinologų draugijos narė
 • Tarptautinės endokrinologų draugijos narė

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Pirmas įspūdis ir profesionalumas sužavėjo. Labai maloni, konkreti, paaiškina, parodo. Lankausi privačiai.
Šaunuolė gydytoja.!"
Atsiliepimas parašytas 2020-05-28 12:42
„Labai džiaugiuosi atradusi šią gydytoją. Paskaičiau čia atsiliepimus ir išsirinkau ja. Aiškiai, suprantamai papasakojo apie mano situacija. Tik geri atsiliepimai."
Atsiliepimas parašytas 2020-01-31 17:17
„Lankiausi privačiai pas šią gydytoją ir tikrai galiu drąsiai rekomenduoti kitiems. Susiradau ją internetu skaitydama atsiliepimus. Ir tikrai patvirtinu, jog tai labai šauni gydytoja, tikra savo srities specialistė. Pakomentavo mano turėtus tyrimus ir atliko kitus reikalingus tyrimus, viską išsamiai paaiškino, atsakė į visus klausimus. Labai kompetetinga, empatiška gydytoja, atrodo, žinanti atsakymus į visus klausimus apie sveikatą (ir ne tik savo srities). Kadangi teko lankytis pas kitus šios srities specialistus, galiu drąsiai teigti, kad bent jau Kaune tai tikrai geriausia gydytoja."
Atsiliepimas parašytas 2019-11-15 09:10
„Labai šauni gydytoja! Visi daktarai, 6 metus ignoravo mano nusiskundimus, sakė esi jauna, palaukime, "stebėkime". Buvau praradus viltį, pavargusi nuo laukimo ir atidėliojimo, "valdiškų" poliklinikų eilių, todėl kreipiausi į mokamą endokrinologę. Ši gydytoja priėme per 3 darbo dienas, o atvykus, skyrė 30-45 min. ir išsprendė mano visas problemas, kurių nesugebėjo išspręsti kiti daktarai per 6 metus. Viską Išsamiai paaiškino, kas kaip ir kodėl, ir kas svarbiausia- pagaliau paskyrė gydimą, nes net neabejojo jo būtinumu. Sumokėjau 70 eurų ir išėjau su didžiule šypsena pagaliau gavusi visus atsakymus ir užbaigusi "valdiškų" durų varstymą bei laiko gaišimą. Kai geras daktaras, tai ir mokėti negaila. TIK GERIAUSI ATSILIEPIMAI!
Ėjau pas šią gydytoją, nes radau įvertinimą 93 proc.. Manau turėtų būti 100 proc.. Jei visi daktarai dirbų kaip šį daktarė, tai ir eilių nebūtų ir visi gydimą gautų. TIKRO DAKTARO PAVYZDYS! LABAI DŽIAUGIUOSI ATRADUS ŠIĄ GYDYTOJĄ!"
Atsiliepimas parašytas 2019-11-14 16:35
„Labai džiaugiuosi atradęs šią gydytoją. Viską detaliai išaiškino ir suteikė visą reikiamą informaciją. Labai rekomenduoju. Donatas"
Atsiliepimas parašytas 2019-10-08 23:13
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt