Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Dermatologas Dr. Silvija Kontautienė

Dr. Silvija Kontautienė

Silvija Kontautienė yra Dermatologė, Dermatovenerologė ir konsultuoja Kaune. S. Kontautienė pacientus priima Biofirst klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Lazerinės procedūros Atlieka lazerines procedūras: įvairių odos darinių (apgamų, karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, nepageidaujamų kraujagyslinių darinių gydymą, pigmentinių dėmių, aknės (spuogų), nagų grybelio gydymą, nepageidaujamų plaukų šalinimą, odos atjauninimą bei patempimą, švelnų frakcinį odos atjauninimą ir frakcinį odos atnaujinimą. nenurodyta 30 min.
    Padidinto prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis Gausus prakaitavimas gali tapti didele problema, sukeliančia tiek psichologinį, tiek fizinį diskomfortą. Vienas efektyviausių gausaus prakaitavimo gydymo būdų – botulino toksino injekcijos. nenurodyta 45 min.
    Odos navikų diagnostika nenurodyta 30 min.

Apie specialistą:

Medicinos mokslų daktarė gydytoja dermatovenerologė Silvija Kontautienė konsultuoja ir gydo odos bei venerinėmis ligomis sergančius pacientus: suaugusiuosius ir vaikus. Atlieka tiek gydomąsias, tiek estetines procedūras: dermatoskopinius tyrimus, taiko lazerinį ir chirurginį odos navikų gydymą. Estetinės dermatologijos srityje atlieka botulino toksino ir hialurono užpildų injekcijas, PRP ir biorevitalizacijos procedūras, frakcinį odos atnaujinimą ir fotorejuvenizaciją, permanentinio makiažo ir tatuiruočių šalinimo procedūras. Lazerinėmis procedūromis gydo odos ligas – veido rožinę, aknę, rankų ir kojų nagų grybelį, įauginėjančius plaukelius, pigmentines dėmes, virusines karpas, moliuskus.

• Licencijos:
MPL-00073 Gydytojas dermatovenerologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2015 m. apginta daktaro disertacija, tema: „Vaikų ir paauglių pigmentinių apgamų tankumo sąsajos su demografiniais, konstituciniais ir kitais veiksniais“.
2004-2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, doktorantūros studijos.
2002-2004 m. Kauno medicinos universitetas, tretinė rezidentūra, įgyta gydytojo dermatovenerologo kvalifikacija.
2000-2002 m. Kauno medicinos universitetas, antrinė rezidentūra, įgyta gydytojo terapeuto kvalifikacija.
1999-2000 m. Kauno medicinos universitetas, pirminė rezidentūra, įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija.
1993-1999 m. Kauno medicinos universitetas, įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2017 m. Europos dermatoonkologijos mokykla Berlyne
2017 m. Hiperhidrozės gydymo kursai Kopenhagoje

• Asociacijos
Lietuvos dermatovenerologų draugija
Kauno krašto dermatologų draugija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2021-12-07 | Rekomenduoja

Maloni, profesionali ir sąžininga gydytoja.

2021-08-02 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju, nes mano atveju apsilankius su darzelio amziaus vaiku nepasivargino uzmegzti bent menkiausio kontakto su vaiku, pasakius kad patikrins berimus ir daugiau nieko nedetalizavus eme spaudineti vaiko berimus, ko pasekoje vaikas baisiai issigando ir verke, o ji nesiliove, as pasimeciau, nors reikejo ja stabdyti po 2ju paspaudimu, vaikas klykia- mama kada baigs, bet buvau šoke, ir bandziau tiesiog ramint vaika. Ko pasekoje vaikas dar ilgai bijojo ir prisimine kaip ji nuskriaude. Pati gydytoja atrode pasimetus, isvardino kelias visai skirtingas ligas speliodama kas cia, o kas blogiausia diagnoze buvo netiksli kaip ir paskirtas gydymas-mano nuomone, nes kito gydytojo israsytas kremas iskart dave rezultatu. Mamos-nepasimeskit,neleiskit taip besirdiskai skriaust vaiku..

2021-02-09 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja. Ypatingai dėmesinga.

2021-02-08 | Rekomenduoja

Buvau pati, po to ir mamą atsivedžiau porą kartų. Man patinka, kad gydytoja nestresavo nė vieną kartą - visuomet kažkokia ramybe dvelkia nuo jos. Tiek estetines, tiek sveikatos paslaugas atliko, viskas praėjo puikiai. Mama prieš tai buvo vienoj specializuotoj dermatologijos klinikoj, tai gydė nuo psoriazės, kai gyd. Kontautienė iš karto pasakė, kad čia keratozė ir iš karto nuėmė lazeriu. Taip pat pasakė, kad keratozės gali suvėžėti, tai nenoriu pagalvot kiek dar metų būtume gydęsi tą "psoriazę" :(

2021-01-15 | Nerekomenduoja

Nelikau patenkinta sia gydytoja. Po 3 menesiu gydymo nebuvo jokio rezultato. Nebuvo atlikti jokie tyrimai. Buvo pasiulyta jeigu nepades vaistai, tada pagalvoti apie kontraceptines tabletes. ________________________________________________________________________________ Klinikos Biofirst administracijos atsakymas į pacientės atsiliepimą: "Laba diena, Labai apgailestaujame, jei pasirinktas gydymo būdas pacientei neatitiko jos lūkesčių, tačiau ne visada lūkesčiai yra pamatuoti. Suprantame, kad kiekvienam norisi kuo greičiau išspręsti kamuojančią problemą, bet tam visada rekomenduojama pakartinai apsilankyti ir koreguoti gydymą ar keisti gydymo taktiką, jei paskirtas gydymas neduoda trokštamų rezultatų. Deja kiekvienas esame individualus ir kiekvieno organizmas skirtingai reaguoja į gydymą, dėl to ir kiekvienai ligai gydyti yra daug skirtingų medikamentų. To iš anksto numatyti neįmanoma. Persiunčiame mokslų daktarės gydytojos Silvijos Kontautienės komentarą: „Iš skundo galima spręsti, kad pacientei buvo diagnozuota aknė, kuriai gydyti skirtos priemonės nebuvo veiksmingos. Pirmiausia, atsakant į pacientės laišką, norėtųsi pabrėžti, kad aknė diagnozuojama iš klinikinių požymių visumos, todėl jokių - nei laboratorinių, nei instrumentinių - tyrimų atlikti nereikia. Be to, pacientės gydymui greičiausiai buvo skirti tik vietinio poveikio vaistai, kurie yra saugūs, nesukelia sisteminių šalutinių reiškinių, todėl, prieš juos skiriant, taip pat laikantis galiojančių gydymo rekomendacijų neatliekami jokie tyrimai. Konsultacijos metu su pacientu visuomet aptariamos ir kitos gydymo galimybės, jei būklė negerėtų arba blogėtų. Taip gali nutikti ne tik dėl netinkamo gydymo, bet ir dėl natūralios ligos eigos, atsirandančių ligą sunkinančių veiksnių (streso, infekcijos, dietos pokyčių). Sergant akne, paskirtą vietinį gydymą galima sustiprinti pasirinktinai vienu iš sisteminio poveikio vaistų - antibiotiku, retinoidu (Roaccutane) ar peroraliniais kontraceptikais (moterims). Pacientė laiške nurodo, kad jai ši informacijajai ir buvo suteikta. Kadangi aknės gydymas yra ilgalaikis ir reikalaujantis paciento kantrybės, retai sulaukiama rezultatų greitu metu, todėl gydytojo dermatologo pakartotina konsultacija rekomenduojama, jei per 1-3 mėnesius, taikant paskirtą gydymą, odos būklė negerėja arba blogėja. Gražios dienos, Silvija Kontautienė“

2020-09-11 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, tikrai labai rekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti