Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Sandra Bytautienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  Dermatovenerologo konsultacija Konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias ir estetines procedūras. nenurodyta 30 min.
  Lazerinės procedūros Atlieka lazerines procedūras: įvairių odos darinių (apgamų, karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, nepageidaujamų kraujagyslinių darinių gydymą, pigmentinių dėmių, aknės (spuogų), nagų grybelio gydymą, nepageidaujamų plaukų šalinimą, odos atjauninimą bei patempimą, švelnų frakcinį odos atjauninimą ir frakcinį odos atnaujinimą. nenurodyta 30 min.
  Padidinto prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis Gausus prakaitavimas gali tapti didele problema, sukeliančia tiek psichologinį, tiek fizinį diskomfortą. Vienas efektyviausių gausaus prakaitavimo gydymo būdų – botulino toksino injekcijos. nenurodyta 45 min.
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  Hialurono rūgšties injekcijos Yra kelios priežastys, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių. Hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje, o procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant ją. nuo 129 Eur 45 min.
  Apgamų, karpų, papilomų šalinimas lazeriu Apgamai, karpos, papilomos, seborėjinės keratozės, ksanteliazmos – visi šie odoje esantys pakitimai gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų. Dauguma šių darinių – gerybiniai ir jų pašalinimas nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su naujųjų technologijų vokišku ASCLEPION MCL 31 Dermablate lazeriu, apgamų, karpų ir papilomų šalinimas lazeriu tampa visiškai paprasta – greita procedūra ir stebina puikiais rezultatais! nuo 29 Eur 30 min.
  Dermatovenerologo konsultacija 45 Eur 20 min.

Apie specialistą:

Gydytoja dermatovenerologė Sandra Bytautienė konsultuoja ir gydo suaugusiuosius ir vaikus, sergančius odos ir venerinėmis ligomis. Atlieka gydomąsias lazerines procedūras: dermatoskopinis įvairių odos darinių ištyrimas ir šalinimas lazeriu, lazerinis - acne, rožinės, nepageidaujamų kraujagyslinių darinių, įauginėjančių plaukelių, rankų ir kojų grybelio, tatuiruočių ir pigmento šalinimo, odos fotoatjauninimo ir frakcinio atjauninimo - gydymo procedūros. Taip pat atlieka įvairias estetines gydomąsias procedūras: botulino toksino injekcijos veido ir pažastų srityse, hialurono užpildų injekcijas. Mezoterapiją veidui ir plaukams, biorevitalizaciją, redermalizaciją. Taiko PRP (plazmoliftingo) procedūras veidui, dekolte, rankoms ir kt. zonoms.
Darbo kredo - "Vertinu visumą - visada stengiuosi, kad mano pacientas po procedūros spinduliuotų pasitikėjimą savimi tiek vidumi, tiek išore !" Darbo stažas - 14 metų.

• Licencijos:
MPL-19985 Gydytojas dermatovenerologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2008-2015 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, podiplominės studijos, dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta dermatovenerologo kvalifikacija
2007 – 2008 m. – Kauno Medicinos Universitetas, internatūra (Šakių ligoninė)
1999-2007 m. Kauno medicinos universitetas, įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija (magistro laipsnis)

• Stažuotės:
2020 m. – MD CodesTourImmersionBroadcastfromBrasil, Mauricio de Maio, Kaunas, Lietuva
2020 m. – Newapproach to naturalfacerejuvenation: Bionutrishape, Antigravity ART Liftconcept, nonsurgical SMAS liftingwithSupportingVolumentry, dr. RobertChmielewski, Vilnius, Lietuva
2019 m. - pasaulinis 28-asis dermatovenerologų kongresas „Themodernfaceofdermatology“, Madridas, Ispanija
2019 m. - Asclepion lazerių mokymai, dr. AndreSteps, Kaunas, Lietuva
2019 m. - Dysport panaudojimo teorinis ir praktinis seminaras, prof. AlessioRedaelli, IPSEN, Kaunas, Lietuva
2019 m. - AllerganMedical Institute, Certificate “FullfaceapproachincludingVistabel 100U"
2018 m. - VU ir LDVD organizuota "Vilnius Dermatoscopy 2018"
2018 m. - IMCAS tarptautinis pasaulinis estetinės dermatologijos ir plastinės chirurgijos kongresas, Paryžius, Prancūzija

• Kvalifikacijos tobulinimas:
The American Austrian Foundation tobulinimosi kursai Salzburge (Austrija),
Baltijos dermatovenerologų kongresas (Kaunas),
Eurazijos dermatovenerologų kongresas (Ryga),
Dysport ir Vistabel botulino tobulinimosi kursai
Estetinės medicinos kursai su Filorga, Juvederm ir kt. užpildais,
2015 m. sertifikuota Vokietijos Lazerinės Medicinos Technologijų bendrovės ASCLEPION darbui Lazerinės Medicinos srityje.

• Asociacijos
Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė (LDVD)
Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos narė (KKDV)
Europos dermatovenerologų akademijos narė (EADV)
Aestheticmultispecialtysociety (AMS) narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti