Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Hialurono rūgšties injekcijos Yra kelios priežastys, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių. Hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje, o procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant ją. nuo 129 Eur 45 min.
    Apgamų, karpų, papilomų šalinimas lazeriu Apgamai, karpos, papilomos, seborėjinės keratozės, ksanteliazmos – visi šie odoje esantys pakitimai gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų. Dauguma šių darinių – gerybiniai ir jų pašalinimas nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su naujųjų technologijų vokišku ASCLEPION MCL 31 Dermablate lazeriu, apgamų, karpų ir papilomų šalinimas lazeriu tampa visiškai paprasta – greita procedūra ir stebina puikiais rezultatais! nuo 29 Eur 30 min.
    Dermatovenerologo konsultacija 45 Eur 20 min.

Apie specialistą:

Mokslinės veiklos sritys: lazerių panaudojimas dermatovenerologijoje, pigmentiniai odos dariniai bei odos gerybiniai ir piktybiniai navikai

• Licencijos:
MPL-15230 Gydytojas dermatovenerologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
1992- 1996 m. medicinos studijos Vilniaus medicinos Kolegijoje
1998- 2004 m. medicinos studijos Vilniaus Universitete, Medicinos fakultete
2004-2005 m. medicinos gydytojo internatūrą Vilniaus m. Universitetinėje ligoninėje
2005-2009 m. dermatovenerologijos rezidentūrą Vilniaus universiteto ligoninėje Santariškių klinikose

• Stažuotės:
Nuo 2009 m. nuolatinė Europos dermatovenerologų akademijos konferencijų dalyvė (Vokietijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Nyderlanduose, Čekijoje).
Stažavosi Vokietijoje (Miunchenas), Švedijoje (Giotenburgas).

• Asociacijos
Europos dermatovenerologų draugijos narė
Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė
Lietuvos lazerines medicinos draugijos narė
2009 m Europinmės Dermatovenerologų Sąjungos (European Academy of Dermatology and Venereology) stipendininkė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-06-18 | Rekomenduoja

Operativus ir kompetentingas gydytojas. Dziaugios, kad patekau butent pas sia gydytoja. Nuosirdus aciu jai!

2020-06-22 | Rekomenduoja

Galbūt kažkam gydytojos bendravimas gali sudaryti klaidingą įspūdį, bet gydytoja yra labai profesionali. Nustebau, kai kažkada patekus pas kitą gydytoją, ši vis tiek pasikvietė gyd. Jarušiną įvertinti situaciją dėl apgamų. Nuo tada lankausi tik pas ją. Be to, turiu puikių rekomendacijų iš šios srities profesionalų, kad gydytoja išmano savo darbą.

2020-06-15 | Rekomenduoja

Buvau užsiregistravusi pas gydytoją, tačiau artėjant vizito laikui buvo paskalbtas karantinas. Kelias dienas prieš vizito datą gydytoja asmeniškai susisiekė su manimi telefonu. Aptarėme situaciją, pasidalinau nuotraukomis, o gydytoja savo įzvalgomis. Palengvinus karantino sąlygas, atvykau į kliniką susitikimui ir tikrai nenusivyliau. Nuostabi gydytoja! Tiek telefonu, tiek gyvai pateikė visą dominančią informaciją, davė patarimų. Tikrai rekomenduoju ją!

2019-05-05 | Nerekomenduoja

2019m. Kovo menesį lankiausi Sapiegos klinikoje pas daktare Jarušiną kapiliarų šalinimo pracedūrai lazeriu. Po kelių dienų pastebėjau, kad virš lupos formuojasi nemažas randas, su laiku jis gilėjo ir darėsi vis labiau pastebimas, kiliarų pasidarė daugiau, proporcingai kitoje lūpos pusėje matėsi lazerio pažeista oda, skruostas du mėnesius jau apimtas karščio ir raudonio. Mano didžiausiai nuostabai lazerio padarytas randas netik mažėjo , bet kiekvieną dieną darėsi vis labiau matomas. Ne vieną kartą kreipiausi į kliniką dėl konsultacijos, pati daktarė tuo metu atostogavo, pažiūrėję kiti klinikos specialistai niekuo negalėjo padėti. Nors administracijos vadovė linkusi draugiškam pokalbiui, tačiau tai situacijos nekeičia. Veidas sudarkytas negrįžtamai, lazeris panaudotas neprofisionaliai. Administracijos vadovės manymu reikia laukti , gal randas pats išnyks, tačiau nepriklausomų specialistų išvados , kad šis darinys pasiliks su manim. Buvau susitikus su Jarušina, tačiau sprendimo nėra. Numatytas dar vienas susitikimas, tačiau ir taip aišku, kad tai tik bus pokalbis, nes neteisingai panaudotas lazeris padaro negrįžtamą žalą.

2018-06-07 | Rekomenduoja

Nuostabus žmogus, savo darbo specialiste.

2018-04-26

Esu labai priblokšta daktares neprofesionalumu. Už 10 minučių ale konsultacijos, Antiaging klinikoje sumokėjau 40 Eur. Galima pasakyti jog iš interneto gavau daugiau informacijos, nei iš šitos daktarės. Nesiteikė daryti nei tyrimų, nei gilintis į mano odos problemą, dėl kurios kreipiausi pas ją. Kreipiausi dėl atsiradusiu dėmių ant kojų, bei niežėjimo, kuris su kiekvieną dieną man didėja. Daktare nusprendė, kad gal tai nuo depiliacijos, kuri buvo atlikta man spalio mėnesi, tai yra juokinga tiesiog. Nežinau gal paprastus žmones šita daktare net nekonsultuoja, o tik sugeba pavartyti akim ir tiek, plius dar turi sumokėti 40 Eur už niekam tikusia informacija. Po tokio apgailėtino apsilankymo,kreipiausi į kitą kliniką. Daktarai liko šokiruoti, kad buvau privačioje klinikoje ir man nieko nepasakė. Atliko man krūva tyrimų ir nustatė niežėjimo priežastį, bei paskyrė gydimą. Pasirodė, kad tai rimta liga ir tokiai daktarei kaip Nadežda turi būti labai gėda už savo tokį darbą. Niekam nepatarčiau eiti pas šitą daktarę. Pinigų išmetimas ir laiko gaišinimas.____________________________________________________ ANTIAGING klinikos atsakymas: Labai apgailestaujame, kad Jūsų vizitas pas gydytoją N. Jarušiną nepateisino lūkesčių. Nors gydytoja turi ilgametę patirtį, turbūt šįkart taip nutiko, kad gydytojai pritrūko kompetencijos nustatyti Jūsų ligą. Kad kiek nors kompensuotume Jūsų nusivylimą, grąžinsime pinigus už vizitą pas gydytoją. Pagarbiai, Klinikos vadovybė.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti