Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (9 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
V. Sirokomlės g. 8, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai dėmesinga daktarė, labai patinka. Labai gerus tepaliukus parekomendavo. Labai greitai apžiūrėjo be nereikalingų pasakojimų, nes mano laikas irgi brangus - paaiškino trumpai maloniai ir aiškiai!"
Atsiliepimas parašytas 2017-09-07 11:07
„Kaip gydytoja galiu pasakyti, kad ši daktare tikrai išmano savo darbą. Iškart sako reikalingą informaciją apie lygą, gydymosi eigą ir metodiką. Ačiū Jums Labai!:)"
Atsiliepimas parašytas 2017-08-31 23:14
„gera daktare.sneka trumpai ir aiskiai,kreipsiuos tik pas ja."
Atsiliepimas parašytas 2015-09-26 13:03
„Noriu pasakyti daktarei didelį ačiū,nes mano problemą su odą negalėjo išgydyti net 4 daktarai-dermatologai.
Paskaičiau atsiliepimus.. Na žmonės..Jus pas ką kreipėtias? Pas psihologą? Kaip matau čia visiems dėmesio stoka. Visi rašo apie atlaidumą. Ji gi ne jūsų bičiulė. Jūsų daug ,o ji vieną. Bet nieko nuostabaus nėra , lietuviai gi esam. Visi mums priešai, viskas blogai. Seimas blogas,Raulis blogas, Monika Šalčiute bloga, rusai blogi, visi priešai, visi nori mus užpulti. TAI VIETOJ TO, KAD RADOTE LAIKO PARAŠYTI NIEKUS APIE ŽMONĖS,KURIE NORS KAŽKO DARO, EIKIT IR PATYS KAŽKA GERO DARAKYT- mūsų mieli nuskriausti žmogeliai."
Atsiliepimas parašytas 2014-06-03 13:11
„Negalėjau patikėti, kad gyvenime galiu sutikti tokią daktarę, kuri diagnozę nustato per atstumą. Kreipiausi pas ją, nes nusiroviau apgamą. Apgamą ji man pašalino, liko siaubinga skykė, maža to, kai atėjau pas ją pasirodyti po dviejų savaičių, tai buvau labai nsutebinta, kai sužinojau, kad ten apgamų niekas nešalina. O apgamą man ji šalino ne darbo metu. Tą dieną aš pas ją nepatekau, bet nuspręndžiau, kad visgi reikia pas ją nueiti, nes žaizda nelabai pas mane gijo. kai nuėjau antrą kartą, ji pažiūrėjo apgamą ir sako, kad aš turbūt dar tepu tą vietą antibiotikais. Kai paskaiu, kad ne, nes jau praėjo mėnuo, nuo tos dienos, kai man jį pašalino, tai ji man liepė dar dvi savaites tepti kitu antibiotiku ir jei nepraeis, tai tuomet pasakė, kad vėl reiks šalinti. Nuspręndžiau nueiti pas kitą gydytoją. Kuri tikrai normaliai apžiūrėjo pašalinto apgamo vietą, beje ir kitus apgamus, ir išrašė tepaliuką randams gydyti dermatix. tai va, nuo tos dienos ta vieta sparčiai traukiasi ir vaizdas gerėja.Tikrai niekam nerekomenduoju pas ją eiti, jei nenorit turėti daugiau problemų, nei yra :)
"
Atsiliepimas parašytas 2014-05-15 12:25
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt