Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Med. dr. Gintarė Linkevičiūtė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

„Savo darbe visada siekiu, kad pacientas iš kabineto išeitų patenkintas konsultacija, bendravimu ir atlikta procedūra. Nuoširdus ir profesionalus bendravimas su pacientu, kokybiškų paslaugų teikimas, atsakomybė, abipusis pasitikėjimas ir pagarba, tikslus ir greitas problemų sprendimas – tai pagrindiniai mano darbo principai.
Atlikdama procedūrą, konsultuodama labiausiai vertinu kokybę, todėl vadovaujuosi įrodymais grįsta medicina, įgyta praktika, visada koncentruojuosi į paciento poreikius.“

• Licencijos:
MPL-18386 Gydytojas dermatovenerologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Rusų
Anglų
Lietuvių

• Mokslai:
2018 m. apgynė daktaro disertaciją odos melanomos ultragarso ir dermatopatologijos tema (biomedicinos mokslai, medicina), suteiktas daktaro mokslo laipsnis.
2013 m. baigė dermatovenerologijos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odos ir venerinių ligų klinikoje bei įgijo gydytojo dermatovenerologo kvalifikaciją.
2007 m. baigė Kauno medicinos universitetą (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas).

• Stažuotės:
Stažavosi ir dalyvavo konferencijose dermatovenerologijos ir estetinės medicinos temomis, skaitė pranešimus: Prahoje (Čekija), Paryžiuje (Prancūzija), Ryga (Latvija), Veronoje (Italija), Stambule (Turkija), Atėnuose (Graikija).

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Konfokalinės mikroskopijos kursai, 2014 m., Praha, Čekija.
Odos ir poodžio bei periferinių limfmazgių ultragarsinio tyrimo kursai, 2014 m., LSMU Radiologijos klinika Mokslinė veikla: kartu su bendraautoriais parašė virš 10 mokslinių publikacijų.

• Asociacijos
Kauno krašto dermatovenerologų draugijos narė.
Europos dermatovenerologų draugijos narė.
Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Dermatologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2020-06-16 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, pamačius vaiko odos problemą iškart pasakė kas yra, išrašė pasidaryti tyrimus, problemai patvirtinti, o prieš tai lankėmės su vaiku pas kelis gydytojus ir nieko nepasakė kas yra, o tik vaistų prirašė neišsiaiškinę kokia odos problema.

2020-01-06 | Rekomenduoja

Konsultavo dalykiškai, informatyviai, išsamiai. Ačiū.

2019-01-15 | Rekomenduoja

Puiki , profesionali , maloni gydytoja. Ačiū.

2018-07-30 | Nerekomenduoja

Vizitas buvo Kauno Klinikų, LSMU ligoninėje. Prastai nustatė odos ligą ir be reikalo teko pirkti brangius tepalus, bei prausiklius

2016-02-24

Dėl intensyvaus ir varginačio plaukų slinkimo, kuris trunka 7-10 metų be pertraukos kreipiausi sausio mėnesį į gyd. Gintarę Linkevičiūtę tikėdamasi profesionalios nuomonės, patarimų, galimų sprendimų ar galų gale tyrimų. Džiaugiausi manydama, kad laimėjau pakliuvusi pas jauną gydytoją, tačiau mano nelaimei labai nusivyliau. Gydytoja aiškiai neparodė susidomėjimo išsakyta problema, paminėjo keletą šampūnų nuo plaukų slinkimo, geriamų preparatų tačiau visus juos aš jau per 7-10 metų esu išbandžiusi po pora kartų. Tuomet sulaukiu iš gydytojos ir šalimais jos sėdinčios kolegės pastabą kad dabar visiems slenka plaukai, cituoju : tu pamatytum kiek pas mane išslenka plaukų, o ypač išsiplovus galvą. Na aš nemanau, kad gydytojai turėtų taip kalbėtis su savo pacientais, save imti kaip pavyzdį, kad ir joms slenka plaukai, tačiau gerbiama gydytoja, ar taip pat 710 metai kaip man?? Pati baigiau farmacijos mokslus, dirbu vaistinėje ir praradusi viltį kreipiausi i G. Linkevičiūtę, tačiau viską ką iš jos gavau tai patarimą gerti pantogar (kurį praktiškai geriu nuolat) ir ant popieriaus surašytus tyrimus, kuriuos turėčiau pasidaryti pas savo šeimos daktarą kitame mieste. Iš kabineto išėjau taipir nesupratusi kam aplamai reikėjo to siuntimo į Kauną, jei čia tik ant lapo surašė kokius tyrimus pasidaryti savo mieste.

2015-12-01 | Rekomenduoja

Maloni,atsakinga,paaiškina viska issamei.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti