Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Daiva Gražina Samulėnienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytoja viena pirmųjų Kaune įsisavino gydymo lazeriu metodikas, todėl šioje srityje yra viena iš didžiausią patyrimą turinčių gydytoja

• Licencijos:
Gydytojas dermatovenerologas MPL-02404

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
1985 m. KMI gyd. Dermatologė

• Stažuotės:
Stažavosi Vokietijoje apgamų onkologinės rizikos įvertinimo ir gydymo srityje, Maskvos kosmetologijos institute, Magdeburgo medicinos universiteto odos ir venerinių ligų klinikoje

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Reguliariai keliama kvalifikacija Lietuvos kvalifikacijos kėlimo kursuose
Europos ir pasaulio dermatovenerologų konferencijose, lazerių kursuose

• Asociacijos
Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė
Europos dermatovenerologų draugijos narė
Lietuvos lazerinės medicinos draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Dermatologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2020-08-31 | Nerekomenduoja

Vizitas vyko Kauno klinose, Lietuvos sceikatos mokslų universiteto ligoninėje. Apsilankius pas gyd.Samulėnienę net tyrimui nenusiuntė, iš kart pas chirurgą. Apžiūra truko 2 min.

2019-07-11 | Nerekomenduoja

Vizitas vyko Kauno klinikose, Lietuvos sveikatos moklslų universiteto ligoninėje: Nemalonesnio apsilankymo pas gydytoją dar niekad neteko patirti. Labai arogantiška ir nemaloni. Dėl kompetencijos nieko negaliu pasakyti, nes net vaistų nesugebėjo parašyti. Liepė tęsti gydymą vaistais, kurie ir anksčiau nepadėjo. Tikrai niekam nerekomenduočiau tokios gydytojos.

2018-12-22 | Nerekomenduoja

Labai neprofesonali gydytoja!!! Atvykus pas ją į apžiūrą KAUNO KLINIKŲ, LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETO LIGONINĖJE išėjo gerti kavos pusvalandžiui ir pasirodžiusi buvo pikta, jog dar laukiu. Apžiūros metu net nesistengė dėti pastangų.

2018-03-21

Tai buvo blogiausias vizitas pas mediką, kokį esu turėjusi. Užtrukau iki 5 minučių laiko ir tai, toli gražu, nereiškia, jog gydytoja sugeba greitai ir kokybiškai aptarnauti pacientus. Bendravimo maniera, kaip su kokiu gyvuliu, o ne žmogumi. Atrodė, jog gydytoja jautėsi be galo "sutrukdyta" ir rekomendavo lankytis privačioje klinikoje (klausimas, kam man reikalingas PSD, jei iš Kauno klinikų medikės toks patarimas???). Visiškai nesigila į tai, dėl ko pacientas apsilankė, labai nerekomenduoju šios gydytojos nei kitiems pacientams, nei jokiai privačiai klinikai kaip darbuotojos!

2018-02-22 | Nerekomenduoja

Gydytoja labai nemaloni, bendravo neprofesionaliai, nemandagiai, į klausimus atsakinėjo atžagariai, beveik per prievartą, vos išgirdus nusiskundimus pareiškė, kad ne jos pareiga yra "išklausyti mano gyvenimo istoriją su visomis problemomis." Noro padėti išspręsti problemas neparodė.

2017-06-23

Profesionali, konkreti ir maloni gydytoja. Rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti