Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojo darbo stažas – 45 metai. Konsultuoja pacientus dėl gerybinio ir piktybinio pobūdžio krūties susirgimų, diagnozuoja įvairias gerybinio ir piktybinio pobūdžio krūties ligas. Atlieka krūtų apžiūrą, apčiuopia, esant būtinybei, skiria papildomą krūtų ištyrimą: ultragarsinį, rentgenologinį (mamografinį), rekomenduoja tolesnį gydymo planą, stebi ligonius po onkologinių operacijų.

Gydytojas atlieka gerybinių ir piktybinių odos darinių diagnostiką.

• Licencijos:
MPL-15062 Gydytojas chirurgas

• Mokslai:
Charkovo, Sankt Peterburgo, Zaporožės, Čikagos, Šefildo, Boblingeno, Juveskiulės klinikos.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-09-30 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas.

2021-02-23 | Rekomenduoja

Sunku patikėti, kad dar likę tokio profesionalumo gydytojų! Esu jo pacientė jau daugiau nei 10 metų. Labai dėkinga už jo rūpestį, žmogiškumą, kad niekada nenuleidžia rankų ir pastoviai ieškom kartu sprendimų sudėtingoj mano sveikatos istorijoj. Noriu padėkoti ir visam Unėja klinikos personalui, kiekvieną kartą jaučiuosi laukiama ir globojama. Sėkmės Jums visiems. Elena.

2020-01-31 | Rekomenduoja

Nuoširdžiausias ačiū daktarui Tikniui už profesionalumą, atidumą, malonų ir šiltą bendravimą. Dėkoju ir visam klinikos Unėja kolektyvui - nors trumpai, bet pamačiau ir įsitikinau, koks sunkus ir atsakingas kiekvieno Jūsų darbas. Linkiu visiems geriausios kloties visose gyvenimo situacijose. Rekomenduoju šią kliniką.

2019-10-29 | Rekomenduoja

Labai gerbiu šitą daktarą! Tokia didelė profesinė patirtis! Labai išsamiai vizito metu paiškino mano situaciją, atsakė į visus klausimus. Privačiai lankiausi, labai patiko klinikos Unėja požiūris į klientą. Gyvuokit ir sėkmės Jums!

2019-08-20 | Rekomenduoja

Daktaras iš pašaukimo!! Dėmesingas žmogui ir jo bėdai. Konsultacija be priekaištų, aiškino viską ir labai detaliai. Esu labai dėkinga ir džiaugiuosi patekusi pas daktarą Tiknių! Lankiausi privačiai Unėjos klinikoje. Gera klinika!

2019-08-12 | Rekomenduoja

Tikrai dėmesingas ir profesionalus gydytojas, vertas didžiausios pagarbos ir pacientų pasitikėjimo. Esu labai labai dėkinga.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti