Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Atliekamas regioninis nuskausminimas, blokados, diagnostinė rektoskopija (tiesiosios žarnos apžiūra) ir gydymas, ankstyva krūtų ligų diagnostika.
Konsultuoja pacientus onkologiniais klausimais dėl operacijų atlikimo ligoninėje ir atlieka modernias laparoskopines operacijas: cholecystomijas, įvairas išvaržas, apendektomijas, sąaugų pašalinimo, krūtų operacijas, odos navikų bei kitas su histologiu ištyrimu, stemplės angos išvaržas, refliuksezofagitą, žarnų laparoskopines rezekcijas, hemoroidektomiją, fistules.
Chirurgas konsultuoja pacientus po operacijų, išima siūles, gydo komplikuotus atvejus ir kt .

• Licencijos:
MPL-13162 Gydytojas chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Lietuvių

• Mokslai:
1996 m. Aukščiausia onkochirurgo kategorija
1984 m. Kauno Medicinos Universitetas (KMU)

• Stažuotės:
Gydytojas stažavosi JAV,Izraelyje, Italijoje, Vokietijoje, Anglijoje, turi 30 metų stažą Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje, aukščiausią kategoriją.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-01-26 | Rekomenduoja

Gerb. Gyd.Pranai Šniuoli nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamam personalui chirurgijos skyriui Kretingos ligonineje už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Dėkoju Jums už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

2018-10-16 | Rekomenduoja

P. Šniuolis - didelis ačiū jūsų atliktas darbas manęs nenuvyle. Likau po operacijos labai laiminga, tokiu daktaru kaip jūs niekur neberasi. Jus vienintelis daktaras toks kuris elgiasi svelniai, bando prakalbint kad neskaudetu. Sekmes jums dideles.(tobuliejant savo srity). Jus pats geriausias daktaras ir chirurgas." Reinalda Velikonskienė

2017-10-26

Labai profesionalus gydytojas. Pranai Šniuoli, ačiū Jums už apgamų šalinimą. Visada malonus bendravimas, profesionalus paaiškinimas, tai labai svarbu. Pasitikiu jumis ir kitiems rekomenduosiu.

2016-05-20

Aciu labai gydytojui Pranui Šniuoliui uz operacija. Taip palengvinot gyvenima.. 20metu su baime eidavau tustintis. Negalejau isivaizduoti kad taip palengves.Didziausios sekmes Jums ! Aciu dar karta. 5vaiku mama.

2015-12-22

Nuosirdziai Dekoju daktarui P.Sniuoliui profesionalus poziuris I pacienta , lengva ranka atlikta operacija .Lengvai ir profesiinaliai bendrauta nuo pirmos susitikimo valandos iki paskutines.Nedaug tokiu geru daktaru musuose!

2015-11-10 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Pranui Šniuoliui už mamytei atliktas operacijas. Jūs esate atsakingas, ir rūpestingas gydytojas, tuo Įsitikinome, kai 2015-11-10 jūs pats išėmėte siūlus ir suleidote vaistus. Sėkmės ir sveikatos Jums linki Teodora Laimutė ir jos šeima

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Chirurgas, kuris priims jus greičiausiai