Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (8 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Volungių g. 16, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Ačiū daktarui už profesionalumą, už jausmą, kai visiškai pasitiki savo daktaru. Už atkakliai ieškotą ir nustatytą diagnozę. Talentingas, rūpestingas, puikus žmogus."
Atsiliepimas parašytas 2019-02-15 10:03
„Geras gydytojas"
Atsiliepimas parašytas 2018-09-03 19:27
„Už šį Gydytoją meldžiuosi kiekvieną dieną, nes jis neleido negailestingai ligai atimti iš manęs brolio, tiesiog išplėšė jį iš mirties nagų! Tik šio nuostabaus savo srities profesionalo dėka jau keli metai po labai rimtos operacijos brolis gali džiaugtis gyvenimu. Kad tolimesnis gydymas davė tokius rezultatus, padėjo tik jo priimtas teisingas sprendimas ir puikiai atlikta operacija. Gerbiamas Gydytojas padeda žmonėms ne tik skalpelio pagalba, bet ir gydo savo žmogiškumu, gerumu ir nuoširdumu. Tai Žmogus, kuris pergyvena dėl kiekvienos gyvybės ir turi sugebėjimą padrąsinti net pačiose kritiškiausiose situacijose. Laimingi tie pacientai, kurie pateko į jo rankas. Sėkmės, laimės ir sveikatos Jums, Gydytojau!"
Atsiliepimas parašytas 2017-11-27 10:56
„GYDYTOJAS IS DIDZIOSIOS RAIDES"
Atsiliepimas parašytas 2015-11-29 18:33
„Jau treti metai su šiuo gydytoju bendrauju.Koks ten bendravimas. Jis mane gydo.Man vėžys.Atrodo blogiau nieko ir būti negali,bet jis išmokė su tuo gyventi ir gyvenimu džiaugtis.Rodos, jis nenaudoja jokių ten ypatingų paguodžiančių žodžių,bet po eilinės sveikatos patikros grįžti namo pakylėtas,su naujom jėgom.Ta jo neblėstanti šypsena veide tarsi byloja -nieko čia tokio,viskas bus gerai.Veikia. Ir patiki, Viltis miršta paskutinė...Visus savo ligonius jis žino,visus prisimena,visiems vienodai dėmesingas. Gydytojais gimstama,labai gerais -tampama.Jis turi ir tai,ir tai. Su pagarba, Dapkuvienė"
Atsiliepimas parašytas 2015-11-10 12:00
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt