Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Chirurgas Asta Pukinskienė

Asta Pukinskienė

Asta Pukinskienė yra Chirurgė, Proktologė ir konsultuoja Vilniuje. A. Pukinskienė pacientus priima Proktologijos klinika „Z klinika“ (Vilnius), „InnMed“ medicinos klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  KOMPLEKSINIS PROKTOLOGINIS IŠTYRIMAS. Prieš vizitą t.y. 2val.prieš, pasidaryti CLISMA LAX klizmutę. Prieš procedūrą reikia pasiruošti t.y. pasidaryti vieną CLISMA LAX klizmutę. Ją galite įsigyti bet kokioje vaistinėje be recepto. Klizmutę reikia pasidaryti dvi valandas prieš vizitą. Jeigu iškilo klausimų, skambinkite tel.nr.8 603 30040 145 EUR 30 min.
  Polipektomija ( be ir su histologiniu ištyrimu) Prieš procedūrą reikia pasiruošti t.y. pasidaryti vieną CLISMA LAX klizmutę. Ją galite įsigyti bet kokioje vaistinėje be recepto. Klizmutę reikia pasidaryti dvi valandas prieš vizitą. Jeigu iškilo klausimų, skambinkite tel.nr.8 603 30040 180 - 250 EUR 30 min.
  Trombuoto hemorojaus mazgo šalinimas Prieš procedūrą reikia pasiruošti t.y. pasidaryti vieną CLISMA LAX klizmutę. Ją galite įsigyti bet kokioje vaistinėje be recepto. Klizmutę reikia pasidaryti dvi valandas prieš vizitą. Jeigu iškilo klausimų, skambinkite tel.nr.8 603 30040 100 - 180 EUR 30 min.
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  Pilnas kompleksinis proktologinis ištyrimas 145 EUR 30 min.
  30 minučių vizitas nenurodyta 30 min.

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-22512 Gydytojas chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rūsų

• Mokslai:
2012 – 2017 Bendrosios chirurgijos rezidentūra, Vilniaus Universitetas.
2006 – 2012 Medicinos magistro laipsnis, gydytojo kvalifikacija, Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas.

• Stažuotės:
2017 01 15 – 21 Salsburg seminars „Emergency and trauma surgery“ Zalcburgas, Austrija. Paruoštas ir perskaitytas pranešimas: “Abdominal trauma“.
2015 06 24 – 27 CARS (Computer Assisted radiology and Surgery) 29th international congress and exhibition. Barselona, Ispanija.
2014 07 23 – 29 ESMO Oncology courses. Joanina, Graikija. 2013 ATLS (Advanced Trauma Life Support for Doctors) Course, Vilnius, Li
2012 06 8-21 ECCO (European CanCer Organization) organizuojami Onkologinės chirurgijos kursai, Antverpene, Belgijoje. Paruoštas ir pristatytas pranešimas: „Rectal cancer".
2011 08 1 – 31 Tarptautiniai profesiniai mainai, IFMSA (International Federation of Medical Students‘ Associations), pilvo chirurgija, Skopje, Makedonija.
2010 07 1 – 31 Tarptautiniai profesiniai mainai, IFMSA (International Federation of Medical Students‘ Associations), pilvo chirurgija, Jekaterinburgas, Rusija.

• Asociacijos
Lietuvos koloproktologų draugijos narė.
Vilniaus chirurgų draugijos narė.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-04-04 | Rekomenduoja

Puiki, švelni ir supratinga gydytoja. Jeigu prieš vizitą dar kyla jaudulys, tai užėjus į kabinetą visos baimės išgaruoja. Bendrauja maloniai, papasakoja, kokius veiksmus atlieka. Nors šiuo metu yra ribotos problemos sprendimo galimybės, žinau, kad kai jau galėsiu, vėl kreipsiuos būtent į ją. Ačiū!

2021-11-10 | Rekomenduoja

Labai rekomenduoju! Maloni, moka nuraminti ir paaiškinti situaciją.

2021-09-27 | Rekomenduoja

Į kliniką kreipiausi su labai intymia problema. Supratau, kad laukti ilgiau pavojinga, man taip atrodė. Atsirado hemorojus, gumbai ir prasidėjo kraujavimas. Kraujas tai pasirodydavo, tai išnykdavo, bet kai kraujuodavo, tai gana stipriai, tuomet jau tikrai buvo baisu. Labai nemalonus pojūtis. Mane užrašė pas gydytoją Astą Pukinskienę. Buvo labai nepatogu pasakoti apie problemą, bet procese nerimas išvykos. Tyrimas praėjo lengviau nei maniau. Man pasiūlė Hal rar. Gydytoja papasakoja apie visus šio gydymo privalumus. Aš sutikau gydymui ir su džiaugsmu galiu pasakyti , kad jau sveikstu.

2021-08-31 | Rekomenduoja

Puiki gydytojas. Apžiūros metu išsamiai viska aiškina ką atlieka. Rekomenduoju

2021-08-30 | Rekomenduoja

Очень приятная врач. Я пожилой человек и о своих болезнях тяжело изъясняться на литовском языке, врач разговаривала со мной исключительно на русском, все объяснила, все предметно показала на макетах, выписала необходимые лекарства и подсказала более экономный вариант лечения. Большое спасибо ей! Рекомендую всем пациентам.

2021-08-26 | Rekomenduoja

Aš norėčiau padėkoti gydytojai Astai Pukinskienei iš klinikos Innmed už jos atsargų priėjimą ir tvarkingą darbą. Ji man atliko operaciją ir pašalino polipus išangėje. Vėliau operavo man hemorojų su metodu hal rar. Dabar aš žinau, kad yra išeitis. Gydytoja Pukinskienė puikus specialistas. Po procedūros ji domėjosi kaip jaučiuosi, buvo man maloni ir rūpinosi. Davė man daug naudingų patarimų, kaip turiu maitintis, judėti. Jos dėka po operacijos lengvai atsistačiau. Kiekvieną dieną džiaugiuosi savo gera savijauta.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti