Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Burnos higienistas Milda Misiūnaitė

Milda Misiūnaitė

Milda Misiūnaitė yra Burnos higienistė ir konsultuoja Vilniuje. M. Misiūnaitė pacientus priima ŠV. KRISTOFORO ODONTOLOGIJOS KLINIKA.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Profesionali visos burnos higiena su Air-Flow Profesionali burnos higiena - tai kietų ir minkštųjų dantų apnašų nuvalymas nuo visų dantų paviršių ir dantenų kišenių. Apnašos nuvalomos ultragarsinio skalerio, oro abrazijos bei kitų specialių instrumentų pagalba danties poliravimui naudojami specialūs Kavo perlai, kurie yra neabrazyvūs ir nepažeidžia danties paviršiaus. Procedūrą rekomenduojama atlikti kas pusę metų. 49 - 79 EUR 60 min.
    Dantų balinimas individualiomis kapomis namuose (komplektas) Vizito klinikoje metu gydytoja Jums patars, kaip teisingai atlikti dantų balinimo procedūrą. Apsilankymo metu nuimsime dantų atspaudus ir pagaminsime individualias kapas, į kurias dedama dantis balinanti medžiaga. Pagal dantų būklę parinksime tinkamiausią dantų balinimo medžiagą. 119 EUR 60 min.
    Dantų balinimas kabinete (specialia BT Cool lempa) Dantų balinimas kabinete – toks balinimo metodas yra atliekamas gydytojo kabinete ir trunka apie 1 valandą laiko. Tikslui pasiekti naudojamas 38% karbamido peroksido gelis (pvz. Opalesance Xtra Boost) ir speciali apsauga dantenoms. Dantenos padengiamos šviesoje kietėjančia pasta ir tepamas gelis ant priekinių grupės dantų, jų priekinių paviršių ir aktyvuojama specialia lempa (BT Cool). Pati sistema laikoma ant dantų apie 15 min. ir jei neatsiranda dantų jautrumas, procedūrą galima kartoti 2-3 kartus. Visos dantų balinimo procedūros metu pacientą stebi gydytojas ir koreguoja balinančios medžiagos išlaikymo laiką pagal paciento poreikius. 159 EUR 90 min.

Apie specialistą:

Nuolat lankausi įvairiuose tobulinimo kursuose, vykstu į organizuojamas stažuotes.
Komunikabili, draugiška ir patyrusi specialistė.

• Licencijos:
BPL-03314 Burnos higienistas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2002-2003 m. – studijos Kauno kolegijos Medicinos ir socialinių mokslų studijų centre. Specialybė: burnos higiena, laipsnis: aukštasis/bakalauras
1998-2001 m. – studijos Kauno aukštesniojoje medicinos mokykloje. Specialybė: burnos higiena, laipsnis: aukštesnysis/profesinis
1993-1996 m. Studijos Vilniaus aukštesniojoje medicinos mokykloje. Specialybė: bendrosios praktikos medicinos sesuo, laipsnis: Aukštesnysis/profesinis

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2015 12 VIC klinika, "Zondo Florida Proble" mokymai
2015 11 Odontologų rūmai, „Profesionalaus higienisto svarba odontologo praktikoje“
„Naujovės klinikinėje odontologijoje“
„Suaugusio žmogaus pradinis gaivinimas bei pirmoji pagalba“
Tarptautinis odontologijos kongresas „Burnos sveikata visiems“
„Infekcijos kontrolės reikalavimai ir praktinis pritaikymas odontologijos įstaigose“
„Periodontitai, burnos gleivinės uždegimai, jų diagnostika ir gydymas“
„Sisteminis periodontologinis gydymas pagal Brno universiteto konceptą“

• Asociacijos
Lietuvos odontologų rūmų narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2017-04-14 | Rekomenduoja

Mildutė pati geriausia!!! Nėr ką rašyt, viskas tobula.:)))

2015-07-10 | Rekomenduoja

Dantų akmenys valiau kas metus, bet valant su dantu šepetėliu vis tiek kraujuodavo dantenos. Gydytojas sakė, kad silpnos dantenos. Aš tuo tikėjau. Bet draugė parekomendavo atlikti burnos higieną pas burnos higienistą, o ne odontologą. Tai va, ieškojau ir radau. Dabar valant dantukus viskas gerai,t.y. nebekraujuoja. Ir esu tam dėkinga Burnos higienistei Mildai Misiūnaitei....švelni, dėmesinga, ir puiki specelistė, ir puikus rezultatas.Ačiū..

2014-10-28 | Rekomenduoja

Puiki burnos higienistė,jau daug metų pas ją lankausi. pabandžiau burnos higieną atlikti pas kta specialistą.Bet vėl grįštu pas ją, nes niekas tai profesionaliai nepadaro higienos kaip Milda.Ačiū už išsaugotus mano dantukus

2014-05-13 | Rekomenduoja

Labai maloni ir gera specialistė atliekanti dantų priežiūrą ir profilaktiką.Dantų skausmas nublansta kai Milda imasi darbo.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti