Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Nechirurginis periodontito ir periimplantito gydymas VECTOR prietaisu Tam, kad dantų ir implantų aplinkiniai audiniai liktų sveiki, reikalingas reguliarus sisteminis bakterijų sankaupų pašalinimas – kaip ir profilaktinis gydymas gingivitui, periodontitui bei periimplantitui. Implantai bei dantys apsupti bakterijų sankaupų, kas sukelia uždegiminius procesus minkštuosiuose audiniuose, kurie blogiausiu atveju, gali sukelti implanto ar danties praradimą. Vector instrumentai sukurti specialiai šiam gydymo tipui. Ultragarso technologijos dėka implanto ir danties paviršiai nuvalomi kruopščiai ir švariai, nepažeidžiant paviršių. Instrumentai pagaminti iš specialių skaidulinių kompozitinių ir plastikinių medžiagų, skirti specialiai implantų ir dantų paviršiams. Specializuotos technologijos sukuria sąlygas sėkmingam periodonto gydymui. Vector Fluid Polish – tai suspensija dantų, dantų pakaitalų ir šaknų paviršių poliravimui su Vector prietaisu. Tokiu metodu, naudojant dinaminį ultragarsą ir minimalią invaziją, efektingai pašalinamos bioapnašos, dantų apnašos, bakterijos, dantų akmenys, subgingivaliniai konkrementai ir endotoksinai. Dėl patentuotos vibracijų slopinimo sistemos gydymas nesukelia tiek skausmo, ir leidžia konservatyviai ir efektyviai atlikti gydymą. Sudaromas gydymo planas 60 min.
    Terapinė burnos higiena (45-60 min) 1. Konkrementų pašalinimas nuo visų dantų (podanteninių ir virš danteninių) ultragarsiniu VECTOR skaleriu . 2. Poliravimas dantų bei dantų pakaitalų (implantų) ir šaknų paviršių su VECTOR Fluid Polish. 70 60 min.
    Profesionali burnos ertmės higiena (45-60 min) 1. Konkrementų pašalinimas nuo visų dantų (podanteninių ir virš danteninių) ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais. 2. Apnašų valymas „Air – Flow“ metodu (natrio bikarbonato srove). 3. Visų dantų poliravimas profilaktine pasta. 4. Individualios burnos ertmės higienos apmokymas. 40 60 min.

Apie specialistą:

Specializuojuosi: periodonto ligų konservatyviu gydymu ir burnos sveikatos palaikymu.
Tikslas: padėti pacientams išlaikyti sveikus dantis ir dantenas visą gyvenimą skiriant tam mažiausai laiko ir materialinių išteklių.
Tam, kad užtikrinčiau akščiausią paslaugų kokybę stengiuosi kuo efektyviau panaudoti turimas žinias ir kompetenciją tobulinu žinias odontologojos teoriniuose-praktiniuose seminaruose, respublikinėse ir tartautinėse gydytojų odontologų ir burnos priežiūros specialistų konferencijose.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2001 m. baigė KAMM, įgijo  odontologo padėjėjos specialybę.
2010 m. baigė odontologijos studijų krypties burnos higienos koleginių studijų programą „Kauno kolegija“. Įgijo odontologijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir burnos higienisto profesinę kvalifikaciją.

• Stažuotės:
2017.04.10-12 Vokietijoje Durr Dental mokymų centras. Moderni periodonto terapija su Vector sistema ir Lunos produktais

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2018 m. „Minimaliai invazytivus periodontologinis gydymas bei profilaktika“, Vilnius.
2018 m. „Periapikaliniai pažeidimai ir periodonto ligų abipusiškumas“, Ryga Latvija.
2017 m. „Panaudojimas Vector terapijos periodonto gydyme, Durr dental akademija Rusija.
2017 m. „Visuomenė ir odontologija: iššūkiai ir sprendimai“, Druskininkai.
2016m. „Aktualijos periodontologijoje.“Vilnius
2015m. “Profesionalaus higienisto svarba odontologo praktikoje”.Kaunas
2014m. „Aktualijos periodontologijoje.“Vilnius
2012m. „Aktualijos periodontologijoje.“ Vilnius
2011m. „The Masters Course Advanced Laser Assisted Periodontics, Surgery, and Low Level Biostimulation“.2012m. „Aktualijos periodontologijoje.“ Vilnius
2003m. „Infekcinio endo kardito profilaktika. Burnos higienos vaidmuo sergant periodonto ligomis.“ KMU

• Asociacijos
Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-10-21 | Rekomenduoja

Profesionaliai atlikta higiena, suteikta aktuali informacija, lankysiuos ir kitą kartą.

2020-08-22 | Rekomenduoja

Labai maloni, profesionali specialiste, puikiai ismananti savo darba ir mokanti sukurti jaukia atmosfera.Visos butinos priemones apsisauguoti nuo covid, tad tikrai nebijokite registruotis. Labai rekomenduoju

2020-01-05 | Rekomenduoja

Puiki, atidi gydytoja!

2019-09-07 | Rekomenduoja

Mano dantys dengti laminatemis, tad dantų higiena turi būti atliekama itin atsargiai. Specialistė puikiai susitvarko. Rekomenduoju

2019-02-20 | Rekomenduoja

Pati geriausia specialistė, kuri moka susidraugauti su vaikais. Mano dukra su dideliu noru pas ją vykstą procedūroms ir rezultatai jau akivaizdūs :) Ačiū ir sekmės!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti