Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris Rasa Liutikienė

Rasa Liutikienė

Rasa Liutikienė yra Akušerė ir konsultuoja Klaipėdoje. R. Liutikienė pacientus priima Uosto poliklinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
SPL-11281 Akušeris

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-02-14 | Rekomenduoja

Pati šilčiausia ir geriausia savo srities profesionalė. Visada su šypsena, visada palaikys, nuramins, patars. Ačiū didelis už visą pagalbą, rūpestį už pagalbą sūneliui ateinant į šį pasaulį :) Visoms linkiu patekti pas šią nuostabią akušerę! Tik didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos.

2023-01-18 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja! Anksčiau lankiausi pas šią gydytoją, buvau labai patenkinta, bet nepatiko asistuojati sesutė (kiek pamenu sesutė buvo labai pikta ir grubi). Dėl to perėjau pas privačią ginekologę. O prieš savaitę teko vėl susitikti su gyd. Rasa gimdymo namuose, gydytoja priėmė mūsų pirmagimę. Geresnės patirties gimdant net neįsivaizdavau! Ir visa tai tik dėl šios gydytojos. Nuoširdumas, jaukumas, profesionalumas, ramybė ir net gera nuotaika gimdant! Negaliu net apsakyti kokie esam laimingi, kad yra tokių gydytojų kaip Rasa. Ačiū.

2022-07-29 | Rekomenduoja

Nuostabi akušerė

2022-07-28 | Rekomenduoja

Labai gera, miela ir profesionali akušere. Tikrai rekomenduoju!

2022-07-09 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuosi, kad patekau pas šią gydytoją ir mano pirmą nėštumą prižiūrėjo būtent ji. Visų vizitų metu jaučiausi labai jaukiai ir ramiai. Į visus klausimus buvo atsakyta, viskas buvo ištirta iš medicininės pusės, taip pat gavau patarimų ir iš psichologinės, gyvenimiškos pusės. Ačiū Gydytoja!!! Esu labai labai dėkinga jums

2021-09-23 | Rekomenduoja

Nuostabi akusere! Prieme mano pirmaji vaikuti, o dabar pasirinkau sia akusere antrajam nestumui priziureti. Didziausios rekomendacijos. Tikiuosi pasiseks ir antrojo vaikelio gimimo metu sis siltas ir savo darba ismanantis zmogus bus salia.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti