Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
SPL-11281 Akušeris

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-07-07 | Rekomenduoja

Nuostabi akušerė! Prižiūrėjo pirmąjį nėštumą ir priėmė gimdymą. Po 5 metų susiradau ją vėl, dabar prižiūri ir antrąjį, tikiuosi, kad ir šį priims. Esame labai patenkinti!

2021-02-06 | Rekomenduoja

Nuostabi akušerė. Visą savo nėštumo laiką lankiausi pas Rasą Liutikienę, galiu tik pasakyti geriausius žodžius. Visą nėštumą jaučiausi saugi kaip pacientė, visada rūpinosi manimi, kiekvieno vizito su nekantrumu laukdavau. Galiu pasakyti, visų pirma Žmogus iš didžiosios raidės ir savo srities specialistas! Ačiū, kad esate.

2020-08-21 | Rekomenduoja

Nuostabi akušerė, labai gaila nesutikau jos ankščiau, bet geriau vėliau nei niekada :) Puiki savo srities specialistė, savo darba daranti ne kaip robotas, o tikras šiltas žmogus, kokių dabar reta ir kokių ypač reikia nėštukėms ar moterims po gimdymo, juk tada mes tokios jautrios. Ačiū, kad esate!

2020-07-01 | Rekomenduoja

Akušrė stebuklas. Mūsų susitikimas buvo ypatingas šiuo pasauliui laikotarpiu, Covid19 neaplenkė nė vieno žemės gyventoho ir vienaip ar kitaip teko susidurti su jo pasekmėmis. Aš laukiausi savo pirmagymio ir vidurį nėštume teko keisti prižiūrinti specialistą. To pasekoje susidūriau su akušere Rasa ir buvau stipriai nustebinta nuo pirmos sekundės sudarytos ramios aplinkos. Mano vizitų ir apžiurų metu buvo atsakyta į visus klausimus ir paaiškinta. Teko taikytis prie esamų sveikatos sistemos taisyklių ir karantino, bet nesijautė jokios nežinomybės ar pasimetimo, nes akušerė suteikia visą reikiamą informaciją. Ši akušerę dirba ir KUL ir mano nuostabai gimdymo dieną ji būtent būdėjo ryte ir patikėkite kaip aš nušvitau pamačiusi artimas akis ir balsą, kai jau buvau įsitempusi laukdama sarėmių. Mano gimdymą priemė kita akušerė, bet Rasa buvo šalia visą mano gymdymą šalia ir palaikė. Labai jai esu dėkinga, nes karantino pasekoje vyras nedalyvavo. Galiu drąsiai pasakyti, kad tai patk profesionaliausia ir labai savo darbą mylinti moteris ir specialistė. Rekomenduoju visoms su ja susipažinti ir nepasigailėsite. Linkiu jai asmeninės ir profesinės sėkmės ateityje. Mano spindulėlis gimė 2020-06-23. Ačiū jums Rasa!!!

2020-03-17 | Rekomenduoja

Patys geriausi atsiliepimsi apie šia akusere! Dziaugiuosi, kad sis medikas mane priziurejo niestumo laikotarpiu ir prieme gimdyma! Turejau du gimdymus, taciau jie nesulyginami... Po antrojo (su Rasa) butu galima gimdyt ir gimdyt.. ir dar su sypsrna!! :)

2020-01-29 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja, kai sužinojau kad laukiuosi pirmagimės ir jaučiausi nustebusi, jinai pasakė "pati didžiausia laimė gyvenime". Kai pradėjau lauktis antro, iškarto žinojau kas lankysiuos pas ją. Kiekvienas vizitas pas ją malonus ir šiltas, jokio nejaukumo, tikrai labai rekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti