Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
SPL-11281 Akušeris

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-08-21 | Rekomenduoja

Nuostabi akušerė, labai gaila nesutikau jos ankščiau, bet geriau vėliau nei niekada :) Puiki savo srities specialistė, savo darba daranti ne kaip robotas, o tikras šiltas žmogus, kokių dabar reta ir kokių ypač reikia nėštukėms ar moterims po gimdymo, juk tada mes tokios jautrios. Ačiū, kad esate!

2020-07-01 | Rekomenduoja

Akušrė stebuklas. Mūsų susitikimas buvo ypatingas šiuo pasauliui laikotarpiu, Covid19 neaplenkė nė vieno žemės gyventoho ir vienaip ar kitaip teko susidurti su jo pasekmėmis. Aš laukiausi savo pirmagymio ir vidurį nėštume teko keisti prižiūrinti specialistą. To pasekoje susidūriau su akušere Rasa ir buvau stipriai nustebinta nuo pirmos sekundės sudarytos ramios aplinkos. Mano vizitų ir apžiurų metu buvo atsakyta į visus klausimus ir paaiškinta. Teko taikytis prie esamų sveikatos sistemos taisyklių ir karantino, bet nesijautė jokios nežinomybės ar pasimetimo, nes akušerė suteikia visą reikiamą informaciją. Ši akušerę dirba ir KUL ir mano nuostabai gimdymo dieną ji būtent būdėjo ryte ir patikėkite kaip aš nušvitau pamačiusi artimas akis ir balsą, kai jau buvau įsitempusi laukdama sarėmių. Mano gimdymą priemė kita akušerė, bet Rasa buvo šalia visą mano gymdymą šalia ir palaikė. Labai jai esu dėkinga, nes karantino pasekoje vyras nedalyvavo. Galiu drąsiai pasakyti, kad tai patk profesionaliausia ir labai savo darbą mylinti moteris ir specialistė. Rekomenduoju visoms su ja susipažinti ir nepasigailėsite. Linkiu jai asmeninės ir profesinės sėkmės ateityje. Mano spindulėlis gimė 2020-06-23. Ačiū jums Rasa!!!

2020-03-17 | Rekomenduoja

Patys geriausi atsiliepimsi apie šia akusere! Dziaugiuosi, kad sis medikas mane priziurejo niestumo laikotarpiu ir prieme gimdyma! Turejau du gimdymus, taciau jie nesulyginami... Po antrojo (su Rasa) butu galima gimdyt ir gimdyt.. ir dar su sypsrna!! :)

2020-01-29 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja, kai sužinojau kad laukiuosi pirmagimės ir jaučiausi nustebusi, jinai pasakė "pati didžiausia laimė gyvenime". Kai pradėjau lauktis antro, iškarto žinojau kas lankysiuos pas ją. Kiekvienas vizitas pas ją malonus ir šiltas, jokio nejaukumo, tikrai labai rekomenduoju!

2019-11-04 | Rekomenduoja

Tai specialistas ir žmogus iš didžiosios raidės! Du gimdymus priėmė Rasa Liutikienė ir esu maksimaliai sužavėta šio specialisto kompetencija, profesionalumu, darbštumu, atsidavimu, savęs negailėjimu, žmogiškumu ir t.t.! Taip pat R. Lutikienė prižiūrėjo ir antrą nėštumą - viskas idealu iki smulkmenų. Visus 9 mėn.jaučiausi saugi ir apsupta dėmesio. Jeihu atsiranda kažkokių bėdų, šis žmogus paskambina po darbo pasiteirauti, kaip sekasi! Stebuklas, ne kitaip. Taip pat lankiausi jos vedamuose kursuose apie gimdymą. Kursų informacija toookia įdomi, praktiška ir taip profesonaliai, bet tuo pačiu ir žmonių kalba pateikta, kad visa auditorija 2 val. sėdėjo nejudėdma. Visokeriopai geriausi atsiliepimai ir pačios didžiausios rekomendacijos! P.S. po paskutinio gimdymo net liūdna pasidarė, kad daugiau turbūt nebeteks su šiuo žmogumi bendrauti, nes nebeplanuoju daugiau nėštumų :)))

2019-10-28 | Rekomenduoja

Nuostabi akusere, puikus zmogus!Be galo pagelbejo gimdymo metu. Negalejau atsidziaugti pasikeitus pamainoms kas priims mano leliuka. Rekomenduoju 100% ir gimdymas taps lengvesnis

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti