Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Tomas Lūža

Tomas Lūža yra Akušeris ginekologas ir konsultuoja Klaipėdoje. T. Lūža pacientus priima NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Klaipėda, Naujoji Uosto), NORTHWAY VAISINGUMO CENTRAS (Klaipėda).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Minimaliai invazyvi ir endoskopinė chirurgija ginekologijoje, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, onkoginekologinių susirgimų profilaktika bei ankstyva diagnostika, ginekologinė endokrinologija, nevaisingumas.
Diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, taiko konservatyvų gydymą, atlieka visas ginekologines operacijas. Gydytojas diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.

• Licencijos:
MPL-19141 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Mokslai:
Vilniaus Universiteto medicinos fakultete įgyta akušerio ginekologo specialybė.
Nuo 2013 m. dėstytojas Vilniaus universiteto medicinos fakulteto akušerijos ir ginekologijos klinikoje.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuolat tobulinasi nevaisingumo, ultragarsinės diagnostikos akušerijoje-ginekologijoje, endoskopinės ginekologijos srityse, dalyvauja tarptautinėse konferencijose.
Skaitė pranešimus įvairiose konferencijose šiomis temomis: „Nėštumo sukelta autoimuninė šiltųjų antikūnų hemolizinė anemija: klinikinis atvejis“ , „Žarnyno paruošimas prieš ginekologines operacijas “, „Kraujavimo ankstyvuoju laikotarpiu po gimdymo stabdymas tamponuojant gimdos ertmę“ , “Possible relationship between vaginal microbial flora and cervical intraepithelial neoplastic changes“, „Nėščiųjų imuniteto pokyčiai ir su tuo susijusi infekcinių ligų prevencija" , „Gimdos kaklelio vėžio priežastys ir prevencija“ ir kt.

• Asociacijos
Europos žmogaus vaisingumo ir embriologijos draugijos (ESHRE) narys
Europos ginekologų endoskopuotojų draugijos (ESGE) narys
Lietuvos akušerių-ginekologų draugijos (LAGD) narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2022-06-17 | Rekomenduoja

Džiaugiuosi atradusi šį specialistą. Rekomenduoju

2022-04-08 | Rekomenduoja

Puikus Gydytojas! Išeini iš kabineto su atsakymais į visus klausimus.

2021-04-10 | Rekomenduoja

Nuo pirmos konsultacijos pajutau didelį pasitikėjimą šiuo specialistu ir nebesinori lankytis pas nieką kitą! Gydytojas sako viską taip, kaip yra, tačiau net ir džiaugsmo nekeliančius dalykus moka perteikti taip, jog įžiebia tikėjimą savimi, jog vienaip ar kitaip viskas bus gerai. Nuostabus specialistas ir žmogus, empatiškas, dėmesingas, rūpestingas. Esu begalo jums dėkinga už viską, ką padarėtė mano labui. Ačiū už jūsų profesionalumą, ilgalaikę pagalbą, palaikymą ir gerumą, visuomet išsamiai atsakytus iškilusius klausimus ir palankiausius mano situacijai priimtus sprendimus. Pasisekė Klaipėdoje turėti tokį specialistą!

2020-11-07 | Rekomenduoja

Pateikiu tokį kaip pavyzdį:jaučiu panišką baimę vairavimui, bet, jei vairavimo instruktorius būtų gerb. gydytojas T. Lūža, net aš išdrįsčiau vairuoti :))) Tai asmenybė, kokių reta.

2020-01-15 | Rekomenduoja

Kol kas lankiausi tik kartą, bet sudarė tikrai profesionalaus, įsiklausančio, ramiai ir aiškiai atsakančio gydytojo įvaizdį. Klausimų turėjau daug, į visus gavau labai aiškius atsakymus ir tolimesnius žingsnius. Išėjau su visais atsakymais. Pirmas įspūdis puikus.

2019-11-20 | Rekomenduoja

Demėsingas, konkretus, viską puikiai iššaiškindavo kas bus toliau.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti