Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Regina Stankevičienė

Regina Stankevičienė

Regina Stankevičienė yra Akušerė ginekologė ir konsultuoja Kaune. R. Stankevičienė pacientus priima Šeimos klinika „Ave vita“, INMEDICA KLINIKA, Kauno Garliavos skyrius.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoju sergančius ginekologinėmis ligomis, kontracepcijos klausimais, vykdau gimdos kaklelio vėžio profilaktikos programą. Atlieku ultragarsinius tyrimus, seku moteris nėštumo metu. Domėjimosi sritis: infekcija akušerijoje ir ginekologijoje; pranešimas “Zoonozės akušerijoje ir ginekologijoje. Dalyvavau infekcijų kontrolės komiteto veikloje, įdiegiant praktikoje antibiotikoprofilaktiką prieš operacijas, racionalią antibiotikoterapiją, gydant ginekologinius susirgimus ir infekciją po gimdymo.

• Licencijos:
MPL-02051 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
1983 m. Kauno Medicinos Instituto gydomosios specialybės visas kursas
1984 m. akušerijos – ginekologijos specialybės internatūra

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Licencija Nr. MPL – 02051, verstis medicinos praktika pagal gydytojo akušerio ginekologo profesinę kvalifikaciją

• Asociacijos
Lietuvos akušerių – ginekologų draugijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2017-03-05

Labai gera,nuoširdi ir atsakinga gydytoja. Esu jai be galo dėkinga už jos rūpestį manimi po gimdymo. Pamenu kai prieš tris metus ji su manim vargo,nutraukinėjo pienuką leliukui,nesileidau,skaudėjo. Bet gydytoja kantriai su šypsena veide man padėjo susitvarkyti su skausmu ir diskonfortu. Nuostabi gydytoja. Sėkmės jums darbuose,niekada nepamiršiu jūsų rūpesčio.

2016-08-29 | Rekomenduoja

Nors is pradziu atrodo piktoka, bet istikruju laaabai atsakingai savo darba dirbanti gydytoja. Noriu padekoti, jog padejo isvysti pasauli mano sunui! ACIU!!!

2016-03-10 | Rekomenduoja

Noriu padekoti siai puikiai, nepriekaistingai savo darba ismananciai specialistei gydytojai, uz tai jog padejo i si pasauli atvesti musu nuostabiaja dukryte, be jokiu nesklandimu

2013-10-27 | Rekomenduoja

Iš pirmo žvilgsnio pasirodė labai šalta gydytoja. Bet iš tiesų, po vizito pas ją, pasirodė labai nuoširdi moteris-gydytoja. Kuri patars visais gyvenimo klausimais prireikus. Bet kokiu atveju padės kaip galės. Rekomendavau ir draugėms, visos nuoširdžiai džiaugiasi ir vis dar lankosi pas ją :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti