Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-21432 Gydytojas akušeris-ginekologas
MPL-17933 Medicinos gydytojas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-09-15 | Rekomenduoja

Puiki! Maloniausia gydytoja, pas kurią tekę lankytis, atsako į visus klausimus, niekada nepriverčia pasijusti nepatogiai.

2020-06-25 | Rekomenduoja

Apie šią Gydytoją būtų galima kalbėti daug.. Tai buvo pirmasis mano vizitas pas ginekologą. Jo bijojau kaip "velnias kryžiaus". Buvau priskaičius įvairiausių merginu patirčių lankantis pas šios srities specialistus. Bet ši Gydytoja visiškai pakeitė mano požiūrį ir išsklaidė visas baimės. Gyd. Milda buvo itin švelni, ŽMOGIŠKA draugiška, paprasta, o kas svarbiausia - jaunatviška. Nebuvo jokios baimės šnekėti imptymiausiomis temomis. Neišgirdau nei vieno pamokslaujančio žodžio ar replikos. Jei kas ieškote savo ginekologes - 10000% siūlau šią Gydytoją.

2020-01-06 | Rekomenduoja

Nuostabi, profesionali, švelni gydytoja. Prižiūrėjo nėštumą iki 7 mėn. Deja, teko pakeisti gyd. persikėlus į kitą miestą, tačiau apie Mildą liko geriausi atsiminimai ir rekomendacijos. Išsamiai atsako į klausimus, nuodugniai pakomentuoja tyrimų rezultatus, paaiškina, kaip teisingai atlikti tam tikras procedūras, nuramina kylant įvairioms abejonėms ir baimėms, susijusioms su nėštumu, teikia savalaikes rekomendacijas. Ačiū už rūpestingą priežiūrą.

2019-12-17 | Rekomenduoja

Tai buvo pats maloniausias vizitas pas ginekologą! Gydytoja nuostabi, labai žmogiška, maloni, besišypsanti, viską aiškiai ir suprantamai paaiškina, nuramina, jau žinau, kad turiu SAVO ginekologę. Ačiū !

2019-12-03 | Rekomenduoja

Užsirašiau pas šita gydytoja, perskaičiusi kitus atsiliepimus. Tikrai ne pasigailejau. Labai maloni, viska išsamiai išaiškina. Rekomendoju šią gydytoją. Jus labai puikus specialistas. Aciu jums.

2019-10-12 | Rekomenduoja

Tik geriausi atsiliepimai apie gydytoja, konkreti, maloni. Buvo pirmasis apsilankymas, nuramino, patarė. Jauciausi kaip pabuvusi pas gera drauge. Labai rekomenduoju!! Lankysiuosi tik pas ja.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti