Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Laura Kronlachner

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Akušerio - ginekologo konsultacija Profilaktinis ginekologinis patikrinimas moterims ir merginoms, neturinčioms nusiskundimų, turėtų būti atliekamas vieną kartą per metus. Šį vizitą geriausia planuoti po mėnesinių. Esant skundų ar klausimų, į gydytoją ginekologą kreiptis galima bet kada, net ir mėnesinių metu. Pradėjus lytinį gyvenimą, reiktų neatidėlioti pirmojo vizito. Merginoms ir moterims, neturėjusioms lytinių santykių, taip pat rekomenduojama kartą metuose apsilankyti pas ginekologą, pradedant nuo 18 – 20 m. Atvykstant ginekologinei apžiūrai visada reikėtų žinoti, kada buvo paskutinės mėnesinės. Taip pat gydytojas paklaus, koks Jūsų mėnesinių ciklas (kiek dienų praeina nuo vienų mėnesinių pirmos dienos iki kitų mėnesinių pirmos dienos). Gydytojas gali klausti apie buvusius nėštumus, persirgtas ligas, atliktas operacijas, ar gyvenate lytinį gyvenimą, kaip saugotės nėštumo. Profilaktinio ginekologinio patikrinimo metu paprastai atliekama ginekologinė apžiūra, gimdos kaklelio citologinis tyrimas (tyrimas dėl ikivėžinių pokyčių ir gimdos kaklelio vėžio), echoskopija. Ginekologinė apžiūra dažniausiai atliekama ginekologinėje kėdėje. Gydytojas apžiūri išorinius lytinius organus. Makšties ir gimdos kaklelio apžiūrai naudojami makšties skėtikliai. Apžiūra skėtikliais labai svarbi, nes jos metu įvertinamas gimdos kaklelis ir paimami tyrimai dėl ikivėžinių gimdos kaklelio pokyčių. Apčiuopiant įvertinama gimda, kiaušidės, pilvo skausmingumas. Ginekologinė echoskopija dažniausiai atliekama pro makštį (vaginalinis ultragarsinis tyrimas). Šis tyrimas yra labai svarbus įvertinant vidinius lytinius organus. Jo metu galima nustatyti daugelį ginekologinių ligų: gimdos miomas, polipus, kiaušidžių cistas, endometriozės požymius ir kt. Jei moteris turi nusiskundimų (gausios ar neįprastos išskyros, skausmai, gausios mėnesinės ir kt.), diagnozės patikslinimui gali būti atliekami įvairūs tyrimai: onkocitologiniai bei MŠL tepinėliai, kraujo, šlapimo tyrimai, molekuliniai testai ir daugelis kitų. 35-40 Eur 30 min.
    Nėščiųjų priežiura Nėščiųjų priežiūra esant sklandžiam nėštumui 8-41 savaitę. Konsultacijos kaina taikoma pacientėms viso nėštumo eigoje besilankančioms mūsų įstaigoje. http://www.medklinika.lt/nesciuju_prieziura_paliulyte_zakareviciene/ 25 Eur. 30 min.

Apie specialistą:

Prižiūri nėščiąsias, gydo ginekologinėmis ligomis ir lytiškai plintančiomis ligomis sergančias moteris, atlieka ambulatorines ginekologines procedūras.
Domina ir žavi integralios ir funkcinės medicinos samprata, kai gydomas žmogus, o ne liga. Todėl be įprasto nuolatinio profesinio tobulėjimo,siekiu įgauti ir kuo daugiau žinių, papildančių tradicinį išsilavinimą bei galinčių pagerinti rezultatus gydant ginekologines ligas bei prižiūrint nėščiąsias. Taip pat tikiu, kad rūpintis savo sveikata yra svarbiausia prieš susergant, todėl didelę reikšmę gyvenime skiriu ligų prevencijai, taip siekdama būti geru pavyzdžiu savo pacientėms. Būkime mylinčios, sveikos ir laimingos!

• Licencijos:
MPL-17425 Medicinos gydytojas
MPL-25051 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Vokiečių

• Mokslai:
2013 m. -2020 m. Vilniaus universitetas, Akušerijos ginekologijos rezidentūra (Vilniaus Santaros klinikose)
2005 m. – 2011 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, medicinos magistro laipsnis

• Stažuotės:
2015 m. – 2016 m. dalinės rezidentūros studijos Vokietijoje (St. Barbara Barmherzige Brüder ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje, Schwandorf)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2020 m. Endobiogenikos metodo kursai (šiuo metu)
2019 m. Funkcinės medicinos instituto hormonų modulis (Hormone Advanced Practice Module, The Institute for Functional Medicine), Denveris, JAV
2019 m. nuotoliniai krūtų ultragarsokursai MTMI (Medical Technology Management Institute)
2016 m. 17-asis Pasaulinis ginekologinės endokrinologijos kongresas, Florencija, Italija
2014 m. 16-asis Pasaulinisginekologinėsendokrinologijoskongresas, Florencija, Italija

• Asociacijos
Nuo 2020 m. Tarptautinės pre- ir perinatalinės psichologijos ir medicinos draugijos narė (The International Society for Pre-and Perinatal Psychology and Medicine)
Nuo 2020 m. Endobiogenikos draugijos narė
Nuo 2019 m. Tarptautinės ultragarso akušerijoje ir ginekologijoje draugijos narė (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology)
Nuo 2018 m. Lietuvos akušerijos ir ginekologijos draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti