Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Heraldas Stankevičius

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

PAGRINDINĖS DARBO SRITYS: reprodukcinė medicina, ginekologinė endokrinologija, ultragarsinė diagnostika, endoskopinė chirurgija.\r\nPer paskutinius 5 metus parašė apie 50 straipsnių, mokslinių darbų publikacijų, recenzuojamose ir nerecenzuojamose medicininiuose leidiniuose, tezių ir pranešimų konferencijose, paruošė 2 metodinių rekomendacijų leidinius, vadovėlio „Ginekologinė endokrinologija“ bendraautorius.

• Mokslai:
1983 m. baigė internatūrą Šiaulių gimdymo namuose, suteikta akušerio-ginekologo specialybė.
1982 m. baigė Kauno medicinos institutą.

• Stažuotės:
Dalyvavo daugelyje tarptautinių kongresų ir konferencijų JAV, Kanadoje, Argentinoje, Čilėje, Tailande, Kinijoje, Australijoje, Rusijoje, taip pat Europos Sąjungos ginekologinės endokrinologijos, reprodukcinės medicinos, ultragarsinės diagnostikos ir endoskopinės chirurgijos srityse.
Turi 5 tobulinimosi kursų sertifikatus iš Rusijos Endokrinologijos centro ir Rusijos Perinatologijos, akušerijos ir ginekologijos mokslinio tyrimo centro prie Medicinos mokslų akademijos.

• Asociacijos
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos Endokrinologijos sekcijos pirmininkas. Lietuvos kontraceptologijos draugijos narys. Rusijos menopauzės asociacijos tarybos narys. Asia Pacific Menopause Federation tarybos narys.
Lietuvos kontraceptologijos draugijos narys
Rusijos menopauzės asociacijos tarybos narys
Asia Pacific Menopause Federation tarybos narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-04-05 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas ir specialistas. Operacija kurios negalėjo ir nenorėjo daryti kiti įvairiuose šalyse (Amerikoje ir Europoje ) - jis padare labai sėkmingai ir kuo puikiausiai. Aukščiausio lygio specialistas ir vienas geriausiu ginekologijos srityje (nes teko konsultuotis su labai daug gydytoju prieš ji ) Labai aukštos rekomendacijos!

2015-11-29 | Rekomenduoja

Operavo mane Viskas puikiai

2014-12-02 | Rekomenduoja

Aš irgi dėkinga likimui, kad patekau pas profesionalų, darbui atsidavusį gydytoją!

2014-10-04 | Rekomenduoja

aciu jums daktare uz suteikta sveikata ir laiku pasalintus negeus dalykus, ,dekinga uz supratinguma ir sumanuma , dekinga likimui ,kad butent pas jus papuoliau operuotis , pas ypac kvalifikuota ir ismanuji , tai yra pas jus . virginija , raseiniai

2014-01-25 | Rekomenduoja

Dėkinga be galo šiam GYDYTOJUI už profesionaliai atliktą atrodo įprastą, bet eigoje pasirodė, kad labai rizikingą laparoskopinę operaciją.Sveikatos ir sėkmės šiam ŽMOGUI.

2013-07-22 | Rekomenduoja

Puikusgydytojas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti