Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Elina Žurman

Elina Žurman

Elina Žurman yra Akušeris ginekologas ir konsultuoja Kaune. E. Žurman pacientus priima Northway medicinos centrai (Kaunas), Northway medicinos centrai (Vilnius), VAISINGUMO CENTRAS, NORTHWAY VAISINGUMO CENTRAS (Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoja ir gydo ginekologinėmis ligomis sergančias moteris, nėščiąsias. Atlieka profilaktines apžiūras, konsultuoja esant ginekologinėms problemoms – nevaisingumui, šlapimo nelaikymui, menstruacinio ciklo sutrikimams, klimakterinio periodo problemoms ir kt.
Profesinės veiklos sritys: ultragarsinė diagnostika, moters reprodukcinė sveikata, ginekologinė endokrinologija, nevaisingumas, konsultavimas šeimos planavimo klausimais, onkoginekologinių susirgimų profilaktika, lazerinė ginekologija.

• Licencijos:
MPL-16396 Medicinos gydytojas
MPL-22528 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
2010 m. baigė Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį
2010 m. baigė medicinos studijų krypties medicinos studijų programos internatūrą bei įgijo medicinos gydytojo profesinę kvalifikaciją
2017 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Akušerijos ir ginekologijos klinikoje rezidentūros studijas ir suteikta gydytojo akušerio ginekologo profesinė kvalifikacija

• Stažuotės:
2018 m. rugsėjį Estijoje, Tartu Baltijos šalių ir tarptautinės vaisingumo draugijos susitikimas.
2018 m. rugsėjį Vilniuje praktinė konferencija „Pagalbinio apvaisinimo procedūrų įgūdžiai bei jų svarba sprendžiant nevaisingumo problemas“.
2018 m. rugpjūtį Vilniuje konferencija „Hiperandrogenizmo lydimų ligų diagnostika ir gydymas“.
2018 m. birželį konferencija Vilniuje „Histeroskopijos aktualijos ir nevaisingumo problemos“.
2018 m. gegužę stažavosi Graikijoje Crete Vaisingumo klinikoje.
2017 m. rugsėjį stažavosi Danijoje Skyve regioninėje ligoninėje Vaisingumo klinikoje.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-20 | Rekomenduoja

Labai maloni, puiki, supratinga, rūpestinga, konkreti gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai. Apžiūra labai išsami, kaip ir konsultacija.

2023-07-28 | Rekomenduoja

Labai nuoširdi ir profesionali gydytoja. Rekomenduoju:)

2023-07-11 | Rekomenduoja

Vis ruošiausi parašyti atsiliepimą ir pagaliau prisiruošiau, nes gerais dalykais dalintis reikia. Ši gydytoja nuostabi. Lankausi jau keletą metų ir visada iš kabineto išeinu su palengvėjimu, nes viskuo pasirūpinta, viskas paaiškinta. Didžiausios rekomendacijos, ypač toms, kurios susidūrę su ne kokiom patirtim ginekologijos kabinete, ši gydytoja pakeis jūsų požiūrį į šios srities specialistus.

2023-04-27 | Rekomenduoja

Nuostabi ir labai kompetentinga gydytoja, gebanti nuraminti, išsamiai paaiškinti situaciją. Gydytoja išsiaiškino situaciją ir vizito tikslą, įvertino sveikatos istoriją, apžiūrėjo, pakonsultavo, atsakė į visus kilusius klausimus, patarė, rekomendavo.

2022-09-15 | Rekomenduoja

Rekomenduoju 100%. Savo darbą mylinti daktarė. Labai maloni, dėmesinga.

2022-06-20 | Rekomenduoja

Pati geriausia ginekologė-akušerė, pas ją visada jautiesiai saugiai ir ramiai, nekyla jokių baimių ar abejonių. Gydytoja visada linkusi padėti, tikra profesionalė.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti