Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

(2 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!

Darbovietės:

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu.

Apie specialistą:

PAGRINDINĖS DARBO SRITYS: reprodukcinė medicina, ginekologinė endokrinologija.

Mokslai:

  • 2009 m. Kauno medicinos universitete apgynė daktaro disertaciją – „Atrankinės patikros metodų diagnozinė ir prognozinė vertė numatant kiaušintakių pažeidimą nevaisingoms pacientėms“.
  • 1988 m. baigė Kauno Medicinos institutą.

Stažuotės:

  • Stažavosi Tel Avivo Medicinos universiteto Rabin medicinos centre tema „Nevaisingumo gydymo metodai“ (2000 m., Izraelis), Prahos klinikoje „Pronotal“ tema „Asistuojamos reprodukcijos technologijos“ (2001 m.), ESHRE seminare Lozanoje „Vyresnio amžiaus moterų nevaisingumo problemos“ (2002 m.).

Asociacijos:

  • Lietuvos akušerių-ginekologų draugijos, ESHRE narė.

Atsiliepimai apie specialistą:

Comma
Pirma karta nuejusi pas sia gydytoja tikrai nepaliko gero ispudzio. Bendrauja su sarkazmu, menkina pacianta. O del vizito pasako bet kokias valandas ateini pirmas zmogus. Bet priima kitus. Tikrai labai nemaloni gydytoja bei jos personalas. Jau ir taip nera pati maloniausia vieta o dar tokia atmosfera sukuria.Niekam nerekomenduoju. Pimiausia pasiskaitykit atsiliepimus nes jei tikrai yra neisgalvoti. Del to zmones ir renkasi privacius sektorius nes ten kitas lygis.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-02-02 10:48
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Nuostabi gydytoja. Visada išklausys, visada patars kas geriausia, švelni, tokia motiniška, savo pacienčių niekada nepalieka be informavimo jeigu reikia išvykti. Visada informuoja, sudaro planą gydymo, išaiškina, kad net jokių klausimų nekyla. Esu be galo dėkinga, tai gydytoja iš didžios raidės.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2017-06-14 17:00
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Visikai abejinga gydytoja, net gavus dovanu. Paskiria gydima, paskiria kito vizito data, bet isvyksta stazuotei. po kurio laiko suradus gydytoja, ji atsisako mane priimti ir vel isiena 3 savaitem atostogu. Paklausus ka man daryti, sako pasiimk nauja siuntima ir uzsiregistruok pas jos kolege. Tai vel turiu laukti eilese! O gydymas tai nebaigtas! O ji pasako, kad neturi laiko diskusijosm ir nenori diskutuoti sia tema.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2014-07-10 11:19
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Įvertinkite gydytoją ir palikite komentarą:

Gydytojo įvertinimas:

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt