Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-01205 Gydytojas akušeris-ginekologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-02-02

Pirma karta nuejusi pas sia gydytoja tikrai nepaliko gero ispudzio. Bendrauja su sarkazmu, menkina pacianta. O del vizito pasako bet kokias valandas ateini pirmas zmogus. Bet priima kitus. Tikrai labai nemaloni gydytoja bei jos personalas. Jau ir taip nera pati maloniausia vieta o dar tokia atmosfera sukuria.Niekam nerekomenduoju. Pimiausia pasiskaitykit atsiliepimus nes jei tikrai yra neisgalvoti. Del to zmones ir renkasi privacius sektorius nes ten kitas lygis.

2017-06-14 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja. Visada išklausys, visada patars kas geriausia, švelni, tokia motiniška, savo pacienčių niekada nepalieka be informavimo jeigu reikia išvykti. Visada informuoja, sudaro planą gydymo, išaiškina, kad net jokių klausimų nekyla. Esu be galo dėkinga, tai gydytoja iš didžios raidės.

2014-07-10 | Rekomenduoja

Visikai abejinga gydytoja. Paskiria gydima, paskiria kito vizito data, bet isvyksta stazuotei. po kurio laiko suradus gydytoja, ji atsisako mane priimti ir vel isiena 3 savaitem atostogu. Paklausus ka man daryti, sako pasiimk nauja siuntima ir uzsiregistruok pas jos kolege. Tai vel turiu laukti eilese! O gydymas tai nebaigtas! O ji pasako, kad neturi laiko diskusijosm ir nenori diskutuoti sia tema.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti