Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Gydytoja diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, atlieka ginekologinę echoskopiją. Taip pat gydytoja vykdo nėščiųjų stebėjimą, atlieka vaisiaus ultragarsinius tyrimus.

• Licencijos:
Gydytojas akušeris-ginekologas MPL-18275

• Mokslai:
2001-2007 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos magistras, medicinos gydytojo kvalifikacija.
2007-2008 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, internatūra
2008-2013 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, akušerijos ginekologijos rezidentūra, gydytojo akušerio ginekologo kvalifikacija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Dalyvavo daugelyje Lietuvos akušerių ginekologų draugijos organizuotose, tarptautinėse konferencijose. 2018m baigė pirmojo ir antrojo nėštumo trimestrų ultragarsinės patikros tobulinimo kursus.
EBCOG praktiniai mokymai , Italija
Vaisiaus širdies UG mokymai, Londonas.

• Asociacijos
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė
Lietuvos gydytojų sąjungos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-06-19 | Rekomenduoja

Labai šauni, maloni gydytoja. Vienas malonumas pas ją lankytis, visada viską išaiškina, visada su šypsena :)

2019-10-11 | Rekomenduoja

Atsiliepimas, kuris be abejonės yra pagrįstas, nes : Agnė lydi mane jau ne vienerius metus. Ši gydytoja sekė mano nėštuma taip, jog galėjau pasijusti ypatinga nėštuke ir dėl nieko nerimauti. Jaučiausi saugi ir prižiūrima, o menkiausios abejonės - labai greit pašalinamos. Ši gydytoja dalyvavo mano gimdyme, kadangi pasitikėjau ja labai, viskas vyko sklandžiai ir profesionaliai, rinkčiausi ja dar ir dar ir dar... nutikus menkiausiam reikalui - ji visada pasiekiama. Atsakys į visus klausimus, su šypsena, paprastai ir aiškiai, kas dar labai svarbu,- operatyviai ir greitai. Savo srities profesionalė. Džiaugiuosi ja radusi, o kitoms rekomenduoju rasti.

2019-08-26 | Rekomenduoja

Labai maloni, moka nuraminti, visada atsakys į rūpinčius klausimus. Prižiūrėjo mano nėštumą, paskutinėm nėštumo savaitėm darė viską, kad vaikeliui nieko nenutiktų ir gimtų sveikas. Per kiekvieną vizitą pasitikdavo su šypsena. Ačiū labai šiai gydytojai už kantrybę ir profesionalumą.

2019-03-28 | Nerekomenduoja

Pati nekompetingiausia gydytoja ginekologe sutikta. Prieme mano gimdymo, ponios buvau visaip isvadinta. Visiskai jokios darbo etikos ir kulturos. Niekam nelinkeciau pakliuti pas sia gydytoja.

2018-03-12 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja. Šiuo metu gydytoja prižiūri mano nėštumą. Visada galiu skambinti kai kas nors neramina, visada atsilieps arba perskambins, nuramins, paaiškins, nemoralizuos jei kas ne taip. Priima visada su šypsena. Turbūt negalėčiau įsivaizduoti geresnės nėštumą prižiūrinčios gydytojos. Tikrai rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti