Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Kineziterapeuto konsultacija 40 min. Gaukite visus atsakymus, profesionalius patarimus ir unikalios metodikos planą, kaip pašalinti nugaros skausmą visam gyvenimui. Individuali kompleksinė nugaros skausmo konsultacija (vizito trukmė 40 min.): - Kineziterapeuto konsultacija; - Kineziterapiniai testai; - Apžiūra ir apčiuopa; - Elektrodiagnostika; - Ilgalaikio priemonių plano sudarymas; - Relax seansas nulinės gravitacijos krėsle. 70 EUR 50 min.

Apie specialistą:

Tikiu „Sveikatos salos“ taikoma metodika, nes matau rezultatus, matau, kaip ji padeda mūsų klientams. Jos efektyvumą patvirtina ir mano asmeninė patirtis – pagal ją gyvena visa mano šeima ir tai mums tikrai padeda jaustis geriau. Manau, kad su svarbiausiomis metodikos rekomendacijomis vertėtų susipažinti dar vaikystėje, tad savo vaikus mokau svarbiausių kūno suvokimo ir ergonomikos principų.

„Sveikatos salos” metodika nesusikoncentruoja vien į kineziterapiją pačia siauriausia prasme. Mums svarbu matyti visumą. Mes itin dažnai akcentuojame subalansuoto raumenyno palaikymo svarbą, bet lygiai taip pat dažnai primename, kad tai nesusiveda vien į pratimus ir elektrostimuliacijos procedūras, mes visada domimės, kaip žmogus sėdi, miega, vairuoja, kokiu sportu užsiima, kaip valgo, ilsisi. Raumenys dalyvauja kiekviename judesyje ir norint, kad jie būtų sveiki, nepakanka vien juos mankštinti, reikia, kad tinkamai funkcionuotų ir juos aprūpinančios sistemos.

Metodikos unikalumas slypi individualizuotame poveikio priemonių parinkime. Kineziterapinės poveikio priemonės yra baigtinės, mes neturime begalės pratimų ir prietaisų, tad sėkmę lemia kiekvienam individualiai sudaryta programa. Mano tikslas – suvokti, ko žmogui labiausiai reikia šiandien ir parinkti tinkamiausias priemones tikslui pasiekti.

• Licencijos:
Kineziterapeuto spaudas Nr. KT000686

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
VU Kineziterapijos bakalauro laipsnis, 2007 m.; VU Reabilitacijos magistro laipsnis, 2010 m. Sertifikuota unikalios „Sveikatos salos“ metodikos specialistė nuo 2007 m.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2021 06 07-10 NUGAROS SKAUSMAS GYDYTOJO, KINEZITERAPEUTO, ERGOTERAPEUTO IR MASAŽUOTOJO PRAKTIKOJE. KLINIKINIAI MOKYMAI.
2020 11 “Efektyvaus vaikų, suaugusių ir senjorų treniravimo naujovės“
2019 06 “Kūdikių motorinės raidos aspektai ir kineziterapija“
2019 09 “Movement impairment syndromes of the lumbar spine and hip I and II part”
2018 06 “Viršutinės ir apatainės galūnių distalinių sąnarių kineziologija: kineziterapinio ištyrimo ir intervencijų pagrindimas“
2016 11 “Klubo ir peties sąnarių kineziologija: kineziterapinis ištyrimas, vertinimas ir gydymas“
2014 08 “Introduction to the Wise -Anderson Protocol for Pelvic Pain”

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-09-17 | Rekomenduoja

Puiki specialistė, išmananti savo darbą. Šilta, rūpestinga ir maloniai bendraujanti. Tikrai dar kartą apsilankysiu!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti