Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika

Registruotis

ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika

ENDEMIK savo veiklą sveikatos priežiūros srityje pradėjo dar 1989 metais. Ją įsteigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto mokslinio tyrimo laboratorijos darbuotojai, kuriems vadovavo habilituotas medicinos daktaras, profesorius, Niujorko mokslų akademijos tikrasis narys Leontijus Motiejūnas. Minėtas laboratorijos kolektyvas pirmasis Lietuvoje atrado ir įvairiais aspektais ištyrė erkinį encefalitą, Laimo ligą, kitas gamtines židinines infekcijas. Už šį darbą buvo suteikta LR Nacionalinė mokslo premija, todėl pirminiame ENDEMIK veiklos etape erkių perduodamoms ligoms buvo skiriamas ypatingas dėmesys.

Bendrovei augant, kartu augo ir plėtėsi veiklos sritys, todėl šiandien ENDEMIK – tai visoje Lietuvoje veikiančios medicinos klinikos, besispecializuojančios ligų profilaktikos, diagnostinių tyrimų ir imunoprofilaktikos srityse.

ENDEMIK Šeimos ir konsultacijų klinika įsikūrusi Vilniuje, adresu Savanorių pr. 6A. Kitos ENDEMIK medicinos klinikos yra Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Bendrovėje dirba daugiau nei 100 specialistų.

ENDEMIK personalas savo veikloje vadovaujasi kokybės politika – teikti pacientams prieinamą, savalaikę, lygiateisišką, pilnavertę, efektyvią, patikimą ir saugią, kokybės standartus atitinkančią sveikatos priežiūrą ligų profilaktikos, diagnostikos, gydymo ir slaugos srityse.