Samuelis Tacas/Asmeninio archyvo nuotr.

Norite atsikratyti skausmo – suderinkite savo kūną

manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-06-07 11:51
Vasara prasidėjo, tačiau karantinas vis dar riboja žmonių veiklą ir judėjimo galimybes. TATZ paramos fondas siūlo saugų ir sveiką būdą judėti. Kūno derinimo (angl. body tuning) pratimai tinka visiems, nuo mažo iki brandaus amžiaus. Jie skirti atsipalaiduoti, išjudinti, subalansuoti ir suderinti kūną, palengvinti judėjimą ir gal net atsikratyti ilgai varginusio skausmo. Mankštos tinka ir negalintiems aktyviai judėti.
Pusantro mėnesio griežto karantino metu tiesiogiai transliuotos TATZ fondo kineziterapeutų mankštos dabar patalpintos „Youtube“ kanale. Tad pasirinkite jums geriausiai tinkančius pratimus ir mankštinkitės jums patogiu metu.

Kineziterapeutų dr. Samuelio Taco, Jūratės Sieniukevičienės, Urtės Pučinskaitės ir Sergejaus Konovalovo vedamas mankštas galite daryti namuose ir sode, vienas ir su šeimos nariais. Vaizdo įrašus rasite čia, „Youtube“ kanale.

TATZ paramos fondo steigėjas – iš Lietuvos kilęs garsus Niujorko kineziterapeutas Shmuelis Tatzas. Fondas įkurtas padėti menininkams – muzikantams, šokėjams, aktoriams, jų sveikatai, visuomenės edukacijai, o šiuo sudėtingu pasauliui ir Lietuvai metu pagalba skiriama visiems.

 

 Lou Reedas ir Samuelis Tacas

Lou Reedas ir Samuelis Tacas

„Kaskart trumpam sugrįžęs sulaukiu prašymų padėti, tačiau gyvendamas Niujorke, o Lietuvoje būdamas tik savaitę ar dvi, negaliu to padaryti. Todėl kilo mintis perduoti savo patirtį specialistams, kurie padėtų menininkams Lietuvoje“, – apie tai, kaip kilo idėja įkurti fondą, pasakoja dr. Shmuelis Tatzas.

Kūno derinimas – Sh.Tatzo sukurtas gydymo metodas, apimantis tai, ką geriausio galima rasti vakarietiškoje ir rytietiškoje natūralios medicinos mokyklose. Tatzo kūno derinimo studija veikia centriniame Manhatane, čia stažuojasi ir kineziterapeutai iš Lietuvos, perimdami unikalų požiūrį į kineziterapiją.