Videokonsultacija / 123RF nuotr. / 123RF.com nuotr.

Dėmesys emocinei pagalbai: kviečia nemokamų konsultacijų

manodaktaras.lt
Publikuota: 2023-10-10 10:15
Lietuvos psichologų sąjunga (LPS) sutelkė beveik pusšimtį psichologų, kurie iki spalio pabaigos kviečia nemokamų konsultacijų.

Pasaulinei psichikos sveikatos dienai (spalio 10 d.) paminėti skirta iniciatyva „Atviros psichologų durys“ siekiama paskatinti žmones pasirūpinti savo emocine sveikata, naikinti baimę ir stereotipus, atitolinančius nuo realios pagalbos, supažindinti su psichologų veikla.

Iniciatyva įgyvendinama kartu su sveikatos paslaugų platforma manodaktaras.lt, kurioje galima pasirinkti norimą specialistą ir užsiregistruoti nemokamai video konsultacijai. Ši iniciatyva yra savanoriška ir neatlygintina, todėl konsultacijų skaičius yra ribotas.

Lietuvos psichologų sąjungos (LPS) prezidentė Aina Adomaitytė teigia, kad tokia iniciatyva siekiama pakviesti psichologus plačiau pristatyti savo teikiamą psichologinę pagalbą, o klientus – drąsiau kreiptis pagalbos.

„Dažnai tenka girdėti, kad jau seniai svarsčiau, reikėjo pagalbos, bet ir labai bijojau kreiptis. Dar nemažai turima klaidingų įsitikinimų, kad bus „uždėtas“ ligos kodas ir tuomet atsiranda visokių nepagrįstų baimių. Šia iniciatyva norime sulaužyti tokias baimes ir pakviesti susitikimui – konsultacijai, kur galėsite pastiprinti savo emocinę sveikatą“ – pažymi A. Adomaitytė.

Sveikatos paslaugų platformos manodaktaras.lt rinkodaros vadovo Martyno Burbos teigimu, šia iniciatyva norima dar labiau priartinti žmones prie profesionalios pagalbos.

„Prie šios prasmingos iniciatyvos prisijungė didelis būrys savo srities profesionalų, kurie atvers savo duris – nuotoliu suteiks savo profesionalią pagalbą. Video konsultacijas žmonės labiau renkasi norėdami ne tik taupyti laiką, bet ir gauti profesionalią pagalbą komfortiškoje bei saugioje asmeninėje aplinkoje, be pašalinių dėmesio“, – sakė M. Burba.

Užsiregistruoti konsultacijai bus galima čia: https://www.manodaktaras.lt/atvirosdurys.