Populiariausi 2023 metų gydytojai

Populiariausi 2023 metų manodaktaras.lt gydytojai

manodaktaras.lt
Publikuota: 2024-02-01 16:28
Sveikatos paslaugų platforma manodaktaras.lt skelbia populiariausių gydytojų dešimtuką. Šie gydytojai 2023 metais sulaukė daugiausia registracijų.

TOP1 – akušerė ginekologė Ernesta Gedvilė

Akušerė ginekologė konsultuoja įvairaus amžiaus moteris ir merginas, atlieka ginekologines profilaktines patikras, nėštumo priežiūrą, akušerinius ir ginekologinius ultragarsinius tyrimus, konsultuoja kontracepcijos, mėnesinių ciklo sutrikimų klausimais. 

Gydytoja labai pozityviai nusiteikusi ir akivaizdu, kad puikiai išmano savo darbą. Apžiūros metu jaučiausi ne tik saugiai, bet ir geros nuotaikos.

TOP2 – kraujagyslių chirurgas Paulius Mocevičius 

,,Mano tikslas yra būti geru ir sąžiningu gydytoju, taikančiu naujus, sveikatą tausojančius ir inovatyvius gydymo metodus. Man svarbi ne tik paciento fizinė, bet ir emocinė būsena, noriu, kad kiekvienas jaustųsi, lyg atėjęs pas gerą draugą, o ne į gydymo įstaigą. Mano kompetencijos sritis – minimaliai invazyvios venų operacijos lazeriu. Vienas iš mano prioritetų – suteikti visą reikiamą informaciją apie ligą ir gydymo būdus, kad pacientas jaustųsi kuo saugiau, jo nekankintų neatsakyti klausimai.“ 

Puikus gydytojas, kuris ne tik kruopščiai atlieka savo darbą, bet ir geba tinkamai bendrauti su pacientais. Darbo aplinkoje pasitelkia charizmą, kuri padeda atsipalaiduoti prieš operaciją.

TOP3 – akušerė ginekologė Aistė Adutavičienė

Domėjimosi sritys – nėščiųjų priežiūra, normalaus ir patologinio gimdymo priežiūra, ultragarsinė diagnostika akušerijoje ir ginekologijoje. 

Gydytoja maloni, profesionali, dėmesinga, nuramino, atsakė į visus iškilusius klausimus. Buvo malonu lankytis. Rekomenduoju!

TOP4 – akušerė ginekologė Greta Balčiūnienė

Prižiūri nėščiąsias, gydo ginekologinėmis ir lytiškai plintančiomis ligomis sergančias moteris, atlieka ambulatorines ginekologines procedūras. 

Nuostabi gydytoja! Apžiūri, išaiškina viską iki smulkmenų, nuramina ir išleidžia iš savo kabineto su šypsena! Didžiausios rekomendacijos! Metų atradimas!

TOP5 – akušerė ginekologė, genetikė Marija Bakšienė

Domėjimosi sritys: ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas, nėštumo priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, nėščiųjų genetinis konsultavimas, genetiniai vaisiaus tyrimai.

Profesinė darbo patirtis nuo 2015 m. Patyrusi specialistė nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, seminaruose. 

Nuostabi daktarė, švelni, maloni, profesionali, viską išsamiai papasakoja ir paaiškina. Rekomenduoju!

TOP6 – akušerė ginekologė Brigita Beliajeva

Atlieka profilaktines patikras, konsultuoja mergaites ir moteris dėl įvairiausių patologijų, prižiūri nėščiąsias, atlieka ginekologinius ultragarsinius tyrimus bei vaisiaus ultragarsinį tyrimą dėl vaisiaus raidos anomalijų. Atlieka įvairias ginekologines operacijas, domisi minimaliai invazine chirurgija. 

Tokių gydytojų reta. Atidi, maloni, rūpestinga, viską išaiškina. Eini su malonumu, be jokių baimių. Apie ją sužinojau iš kitų rekomendacijų. Rekomenduoju.

TOP7 – dermatologė Inga Valavičienė

Domėjimosi sritys: dermatoonkologija, dermatoskopija, odos lazerinės ir estetinės procedūros. 

Puiki specialistė! Greita, bet kartu ir įsigilinanti į žmogaus problemą, profesionali konsultacija. Ačiū už Jūsų darbą!

TOP8 – endokrinologė Ieva Auglytė

„Studijų metu teko mokytis įvairių dalykų – asistuoti operacinėse, nagrinėti laboratorinius ir instrumentinius tyrimus, sudarinėti tyrimų ir gydymo planus, staigiai reaguoti į iškvietimus priėmime. Ir užvis labiausiai man įspūdį paliko medicinos sritis endokrinologija. Todėl pasirinkau šią specialybę ir toliau gilinu žinias apie hormonus. Žmogaus humoralinė sistema yra labai paini ir kartais reikalauja daug laiko ir žinių, todėl nuolatos seku endokrinologijos naujoves ir dalyvauju konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.“

Puiki gydytoja, viską išsamiai paaiškina ne tik savo srities klausimais, duoda vertingų patarimų. Džiaugiuosi suradusi!

TOP9 – urologas, seksologas Ramūnas Kerpauskas

Specializuojasi vyrų ir moterų lytinės sveikatos srityse, prostatos uždegimų gydyme. Moto: visi nusipelno profesionalios, konfidencialios ir sąžiningos konsultacijos. 

Labai geras daktaras, labai malonus bendravimas ir profesionaliai atliekantis savo darbą. Jeigu reikės, lankysiuosi pas šitą daktarą dar kartą.

TOP10 – akušerė ginekologė Inga Soročkina

Domėjimosi sritys: nėščiųjų priežiūra, endokrininė ginekologija, gimdos kaklelio ligos, naujovės ginekologijoje. 2008 m.Vilniaus universiteto Munster-Preis apdovanojimas už išskirtinius akademinius pasiekimus medicinoje. Klinikinės publikacijos žurnaluose „Lietuvos akušerija ir ginekologija“ ir „Medicinos teorija ir praktika“.

Labai maloni ir savo darbą išmananti gydytoja. Pagaliau supratau, ką reiškia išleisti pinigų sveikatai, bet likti patenkintai bendravimu ir priežiūra. Ačiū.